Tag: sale konferencyjne

sale konferencyjne

Sala konferencyjna, a więc użyteczne miejsce w czasie debat biznesowych

Nie każda marka ma do ciągłej dyspozycji wiele pomieszczeń, w których może przyjmować kontrahentów czy planować różnego rodzaju uroczystości. Z drugiej jednak strony prawie każda marka przynajmniej od czasu do czasu chce zaplanować wielkie spotkanie. Dla takich firm, które nie dysponują własnym pomieszczeniem, nader dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie sali konferencyjnej.

Read more

Jak wyszukać odpowiedni hotel na przygotowanie konferencji?

Hotele współcześnie świetnie zdają sobie sprawę z faktu, że konkurencja oczekuje od nich ciągłego poszerzania oferowanych usług. Poza znakomitym poziomem noclegów, oferują więc z reguły smaczne posiłki, pranie oraz prasowanie ubrań, opiekę nad dziećmi bądź siłownię. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także hotele konferencyjne. Kategoryczna większość hoteli posiada stosowne sale konferencyjne na kilkadziesiąt osób, wyposażone w potrzebny sprzęt multimedialny.

Read more

O tym, że warto się szkolić nie musimy nikogo uświadamiać. Nie jest to jednak takie proste? Jakie są przeszkody?

Na całym świecie, wszędzie pod każdą szerokością geograficzną, ludzie biorą udział w szkoleniach. Nie trzeba mówić nikomu, jak to jest dziś ważne, na rynku pracy, tak więc i w naszym kraju moda na szkolenia w ostatnich latach, wzrosła. Złożyło się na to kilka czynników, lecz najważniejszym było wejście Polski do Unii Europejskiej, dzięki temu pojawiły się fundusze na kolejne szkolenia.

Read more