Tag: PRacownik

PRacownik

Outsourcing usług

Kilkanaście lat temu księgowa w firmie była niezastąpiona. Współcześnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do realizowania usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.

Read more

W temacie prawa pracy

Większość osób zdaje sobie sprawę, że bez zatrudnienia właściwie nie ma szans na godne życie w dzisiejszym świecie. Bardzo mało jest bowiem takich osób, które mogą pozwolić sobie na dostatnie życie bez konieczności pracowania.

Read more

Z pewnością szkolenia coachingowe dają dużo korzyści!

Szkolić się trzeba, ponieważ świat w dalszym ciągu się zmienia. Ten człowiek, który zapomniał o potrzebie rozwoju po niedługim czasie jakby nie patrzeć straci moc, stanie się mniej skutecznym pracownikiem, biznesmenem, lecz także jako człowiek niestety nie będzie w stanie usatysfakcjonować siebie, własnej familii, przyjaciół, itp. W skrócie: jeżeli ktoś pragnie się ciągle rozwijać, niech po prostu chodzi na różnego rodzaju szkolenia.

Read more

Unia Europejska i jej metody na zrzeszanie organizacji

Jak wszyscy wiemy przystąpienie do Unii Europejskiej naszego państwa miało sporo zwolenników, jednak miało też spore grono przeciwników. Mało osób, które nieprzychylnie spoglądały na akces Polski do Wspólnoty zmieniło zdanie. Nawet interesujące pomysły i prawa pozwalające na pokazanie się najlepszym organizacjom, nie są w stanie przekonać niektórych osób, że Unia Europejska nie ma zamiaru szkodzić, a ma za zadanie wspierać.

Read more

Outsourcing usług księgowych

Jakiś czas temu księgowa w przedsiębiorstwie była niezastąpiona. Teraz nierzadko firmy decydują się na usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, przygotowywania sprawozdań finansowych czy obsługi kadr i płac pozwala w szczególności oszczędzić pieniądze firmy.

Read more

Zanim zaczniesz współpracę z nowym partnerem upewnij się z kim przyjdzie ci pracować

Kiedy posiadamy własną firmę, to z pewnością musimy sobie wydawać sprawę z tego, iż jesteśmy wystawieni na wiele różnorakich rzeczy. Musimy uważać na podwładnych, którzy nie zawsze są uczciwi, na klientów którzy od czasu do czasu pragną nas oszukać, ale też i na inne firmy, które pracują w tej samej branży oraz które starają się przedostać na szczyt niedozwolonymi sposobami. Musimy się tego wszystkiego wystrzegać, bo w przeciwnym razie możemy wiele stracić.

Read more