warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy zaznaczymy jakimi kwestiami zajmuje się adwokat Warszawa Wola?

adwokat na rozprawie sądwoej
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz jest tak, że musimy udać się do sądu oraz stawić się tam na rozprawie. Kiedy nie mamy specjalistycznej wiedzy, to może się okazać, że sobie nie będziemy radzić, a co się z tym łączy, że powinniśmy tutaj korzystać z porady doświadczonej osoby, która sprawy sądowe zna z zawodowego życia.

Księgowość przez internet

księgowość online
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej różne przedsiębiorstwa decydują się na rezygnację z usług księgowych oszczędzając tym sposobem pieniądze. Nie jest to łatwa decyzja, ale zważywszy na obecne redukcje miejsc pracy w różnych zakładach szukających oszczędności, nie dziwi, że ten kryzys sięgnął także po osoby obejmujące stanowisko księgowe.

W jaki sposób różne przepisy prawa będą regulować funkcjonowanie w zasadzie każdej firmy.

dokumenty w firmie
Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Działanie każdej firmy będzie określone przez sporo przepisów i regulacji prawnych. I będzie to dotyczyć w sumie wszystkich obszarów jej funkcjonowania, to będzie sprzedaż, księgowość czy zatrudnianie pracowników. W wielu branżach sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, gdyż regulacje będą jeszcze bardziej szczegółowe.

Odwołanie od wyroku – obowiązujące w Polsce procedury

odwołanie od wyroku
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Prawo w związku z procesem, które dostępne jest w naszym państwie dopuszcza możliwość składanie apelacji po wydanym orzeczeniu o wyroku. Jest to dopuszczony przez prawo procesowe etap, dzięki któremu możliwe jest złożenie apelacji odwołującej się od wyroku sądowego wydanego w pierwszej instancji. Apelacje składa się do sądu drugiej instancji.

Elektroniczna kancelaria - aktywne wsparcie dla firm i przedsiębiorstw. Czytaj więcej w poniższym artykule!

elektroniczna kancelaria - Efematic
Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
Elektroniczna kancelaria oferuje profesjonalne wsparcie dla firm i przedsiębiorstw w różnorodnych sferach. Elektroniczna kancelaria pomaga zarządzać korespondencją oraz wspomaga skutecznie i wydajnie kierować procesami biznesowymi. Dzięki włączeniu elektronicznego obiegu dokumentów robota w firmie albo przedsiębiorstwie jest szybsza i znacznie łatwiejsza.

Jak przygotować się do wizyty u radcy prawnego? Z jakich form porad możemy skorzystać?

budynej sądu
Autor: Baumit
Źródło: Baumit
Praktycznie każda osoba jest zmuszona chociaż raz skorzystać z pomocy radcy prawnego, jaki skutecznie pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Sporo osób decyduje się na wizytę u radcy prawnego w w przypadku problemów rozwodowych, spadkowych, czy też alimentacyjnych. Musimy mieć świadomość, że to właśnie od danego prawnika mogą zależeć dalsze losy naszego postępowania.

Opcja pożyczenia pojazdu w chwili awarii.

samochód do wynajęcia
Autor: VipdOut
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele wypożyczalni pojazdów, które będą chciały do siebie przyciągnąć liczną liczbę interesantów będzie starać się aktualnie bardziej aniżeli w przeszłości o to, by zainteresować swoimi usługami innych. Jest tak na przykład dlatego, iż w branży takiej powstała znacznie większa konkurencyjność.

Czym jest kontrakt menedżerski?

Wiele osób – zwłaszcza stojących przed możliwością zatrudnienia w takiej formie – zastanawia się, czym jest kontrakt menedżerski. To bez wątpienia wyjątkowo charakterystyczny sposób przyjmowania na stanowisko pracownicze, głównie z tej przyczyny, iż jest nieunormowany przez prawo.

Kasa fiskalna z ulgą za jej zakup

obliczenia finansowe
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach na wszystko można znaleźć jakąś ulgę. Nawet, kiedy kupujemy kasę fiskalną możemy dostać na ten zakup ulgę. Z czym związana jest ta ulga na kasę fiskalną? Otóż by podatnik mógł starać się o dostanie zwrotu część środków za kupno kasy musi wypełnić kilka warunków. Wszystko jest zapisane w rozporządzeniu Ministra.

Jakie zmiany w regulacjach dotyczących Kodeksu Pracy i ZUS czekają nas w 2015 roku?

finanse
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
W przyszłym roku, tak samo jak w latach ubiegłych, czeka nas podwyższenie kwoty, którą prowadzący działalność gospodarczą będą przekazywać na składki ZUS 2015. Taka zmiana ma miejsce co roku – ponieważ algorytm obliczania ich wysokości zależnej od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.