Tag: opłaty

opłaty

Opodatkowanie domu. Doradztwo podatkowe radzi

Podatki w Polsce są nieco zagmatwane. Można powiedzieć, że faktycznie płacimy je od wszystkiego. Również właściciel mieszkania wynajmowanego musi opłacać podatek za najem. Posiada on jednak prawo wyboru typu opodatkowania, co wpływa na wielkość obciążenia. Jednakże takie prawo posiadają osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej w zakresie wynajmu.

Read more

Tworzysz przedsiębiorstwo? Dowiedz się jak wygląda podanie o REGON, a także w jaki sposób obliczać wynagrodzenie i odsetki ustawowe

Aktualnie nadzwyczaj trudno jest wyszukać robotę, dlatego wiele osób rozważa rozkręcenie osobistego interesu. Jest to rzecz jasna znakomity pomysł na zarabianie pieniędzy, natomiast musimy wiedzieć, iż na naszej głowie będzie odpowiedzialność za całą firmę i wszystkich zatrudnionych. W takim razie musimy dowiedzieć się kluczowych rzeczy na temat tego jak założyć firmę , a także jak później liczyć wynagrodzenie.

Read more

W jaki sposób kompetentnie zorganizować konferencję?

W dzisiejszych czasach odpowiednie wykreowanie wizerunku firmy niejednokrotnie jest fundamentalną kwestią. Na rynku bowiem często istnieje wiele analogicznych organizacji, które działają w tej samej branży co my, w takim razie też zbudowanie sobie osobistego obrazu pośród społeczeństwa jest przez nas niesłychanie pożądane.

Read more