Portale dla moli książkowych

W erze internetu rodzi się wiele przeróżnego typu serwisów społecznościowych. Oprócz powszechnie znanych, ogólnych portali powstaje też niemało takich, które są dedykowane osobom z konkretnymi zainteresowaniami, dla osób które kochają gotować, dla modelarzy, sportowców itd.. W poniższym tekście chciałabym wam troszkę przybliżyć portale tematyczne dla osób kochających czytać.

przeglądanie książki

Autor: foam
Źródło: http://www.flickr.com
Co nam daje założenie konta w takowym serwisie? Jakie to może nam przynieść pożytki? O tym wszystkim w tym materiale.

Widzisz w tym miejscu bardzo atrakcyjne wiadomości, jednak kliknij bez wahania ten link, ponieważ to bez dwóch zdań unikalna witryna – ona również Cię zainteresuje.

Przede wszystkim portale tego rodzaju zapewniają nam możność kontaktu z innymi molami książkowymi z całej Polski (a czasem nie tylko). Można wymieniać się informacjami, poglądami, recenzjami a wręcz samymi publikacjami. Wystarczy dołączyć interesującego nas mola do kręgu znajomych, i już można słać prywatną wiadomość. Mamy również możliwość obserwacji interesujących nas użytkowników. Widzimy w takim przypadku co aktualnie czytają bądź którą książkę pragnęliby przeczytać.

Na swoim koncie możemy tworzyć osobiste półki, dla przykładu z tytułami lektur do przeczytania czy już przeczytanych. Przeczytaną książkę oceniamy odpowiednią ilością gwiazdek (w zależności jak bardzo się nam ona podobała czy nie podobała). Można także dodać własną opinię na temat przeczytanej lektury widzialną dla wszystkich użytkowników lub też prywatną notatką.

Nie będziemy już mieć szkopułu wstępując do księgarni albo biblioteki z przypomnieniem sobie co też w ostatnim czasie chcieliśmy przeczytać, bowiem wszelkie tytuły znajdują się na odpowiednich wirtualnych półkach. Fajną opcją jest też opcja dodawania cytatów, gromadzenia ich na swoim koncie jak też możliwość dodawania poszczególnych pisarzy do kręgu ukochanych.

Nie ociągaj się – jeśli podoba Ci się nasz wpis, to do sprawdzenia (https://lemans.pl/) mamy też zbliżone treści na stronie, która znajduje się pod umieszczonym linkiem.

Każda z publikacji ma oficjalną recenzję w serwisie którą możemy przeczytać nim wybierzemy się do księgarni bądź biblioteki. W serwisach tego rodzaju zamieszczanych jest również sporo ciekawych artykułów tematycznych a także wywiadów z pisarzami. Jeśli natomiast sami jesteśmy początkującymi literatami możemy spróbować swoich sił w całkiem licznych konkursach literackich publikowanych w tego typu miejscach.

Tak więc jeżeli jesteś autentycznym książkowym molem nie czekaj, przystąp do grona czytelników z całego kraju.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *