Cudowna alternatywa na czytanie większej ilości książek

Dzisiaj niestety coraz mniej osób czyta gazety. Dużo profesorów bije na alarm, że dużo osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku ani jednej książki. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce niewątpliwie jest w bardzo opłakanym stanie. Jednak z drugiej strony sporo osób korzysta z alternatywnych sposobów zapoznawania się z ciekawymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpienia ogromną popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można wyświetlać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są obecnie nader popularne – bez wątpliwości korzysta z nich mnóstwo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby zazwyczaj korzystają także z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Najczęściej takie książki czytają popularne osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.

lux perpetua audiobook

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Ich wielką zaletą jest fakt, że można ich słuchać niemal wszędzie – wystarczy mieć ze sobą wyłącznie słuchawki i jakieś urządzenie do odtwarzania muzyki. Najczęściej audiobooki są sprzedawane w formacie mp3, dzięki czemu można je otworzyć i odsłuchać niemal na każdym urządzeniu – obecnie nawet na telefonie komórkowym. Słuchanie audiobooków (szczególnie wiarygodne źródło) jest także wielce popularne przede wszystkim wśród osób, które uprawiają jogging. Jeżeli do nich należysz, zdecydowanie powinieneś spróbować odsłuchiwania audiobooków podczas biegu – jeżeli włączysz audiobooka zamiast nudnej muzyki, bez wątpienia będzie Ci się o wiele sprawniej biegało. Mocno polecamy takie rozwiązanie.

Bardzo nam miło, że ten post wywarł na Tobie miłe uczucie. Pragniemy zachęcić Cię do następnej witryny – tam można zobaczyć tu (https://www.menua.pl/Wiatrowki,c,629) świeże wątki.

Czego można słuchać? Praktycznie wszystkiego. Obecnie księgarnie wydające jakąś książkę niemalże zawsze oferują również możliwość zakupu jej wersji w formie audiobooka. Jeżeli chcesz kupić audiobooka, ale nie wiesz, co wziąć, bez wątpienia polecamy Ci przede wszystkim książkę Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem Lux Perpetua. To fantastyczna i bardzo ciekawa powieść, która jest trzecią częścią trylogii o wojnach husyckich.

Skoro prezentowana problematyka Cię ciekawi i chcesz ją poznać lepiej, więcej przeczytasz tu – to trochę odmienny punkt widzenia na taką tematykę.

Teraz pozycja ta jest tak wielce popularna, że w swojej ofercie ma ją praktycznie każda księgarnia internetowa. Jeżeli będziesz chciał ją znaleźć, po prostu wrzuć w wyszukiwarkę internetową frazę „lux perpetua audiobook”, a na pewno uda Ci się odszukać jakąś ciekawą promocję.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *