Zanim zaczniesz współpracę z nowym partnerem upewnij się z kim przyjdzie ci pracować

Jeżeli prowadzimy swoją firmę, to bez wątpienia powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że jesteśmy wystawieni na sporo różnorakich czynników. Powinniśmy uważać na podwładnych, którzy nie zawsze są uczciwi, na kontrahentów którzy czasami chcą nas oszukać, lecz także i na inne osoby, które pracują w tej samodzielnej branży oraz które starają się wybić na szczyt nielegalnymi sposobami. Musimy się tego wszystkiego wystrzegać, ponieważ w przeciwnym razie możemy sporo utracić.

Dokumenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nieuczciwa konkurencja jest bardzo niebezpieczna
Trzeba sobie zdawać sprawę, że nieuczciwa konkurencja (IABI: jak sobie radzić z nieuczciwą konkurencją) to nie jedynie bezużyteczny tekst, lecz przykre określanie rzeczywistości. Ma szanse się okazać, że bierzemy udział w jakimś przetargu i ktoś wystawi ofertę w niższej kwocie, chociaż dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest w stanie zrobić tego właściwie jakościowo przy takiej cenie. Na dodatek warto sobie zdawać sprawę z tego, że czasami kilka firm umawia określoną, wiele niższą cenę, dzięki czemu oni mogą zaoszczędzić, a my stracimy, bo chcemy więcej za swoje usługi. Takie działania też nie są legalne oraz warto je potępiać. Tak jak nie jest uczciwe robienie negatywnego PR’u, a więc rozpowiadanie nieprawdziwych rzeczy o innej zakładzie, w wyniku czego traci ona swoich kontrahentów.

Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu masz zamiar jeszcze dokładniej poznać ten temat, zalecamy tę ofertę (http://www.noclegidlafirm.pl/), ponieważ ona jest tak samo ekscytująca!

Wiemy, że każdy chce, żeby jego zakład osiągała jak najwięcej, nie mniej należy to uzyskiwać wytężoną pracą, a nie oszustwami.

Taki audyt może nam wiele dać
Chcemy posiadać gwarancję, iż nasi podwładni są bezpieczni podczas pracy, iż wszystkie nasze dane są bezpieczne i iż nasze receptury bez wątpienia nie otrzymają się w nieodpowiednie ręce. Dlatego właśnie trzeba systematycznie robić audyt bezpieczeństwa (więcej info o audytach bezpieczeństwa) oraz nie możemy na nim zaoszczędzić. A jeśli pojawią się jakieś luki, to warto je jak najszybciej naprawić.
Dzisiaj możemy się skutecznie bronić
Jeżeli uważamy, że ktoś działa nielegalnie, to zgłaszajmy to do odpowiednich organów one się wszystkim zajmą. Jeśli zauważamy, że bezpieczeństwo zakładu nie jest szczelne, to musimy to jak najprędzej naprawić.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobał Ci się nasz opis, to czytaj także następne treści na wybrany materiał. Stworzyliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Teraz mamy sporo możliwości i spore wsparcie, z pewnością powinniśmy z tego korzystać.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *