Kto się kształci, ten idzie do przodu. Kto się kształci rozwija się i staje się jeszcze lepszym znawcą tematu

Kto się nie szkoli obecnie, ten zostaje w tyle. Kto nie wyciąga wniosków ze swojego postępowania, ten nie ma co marzyć, iż kiedyś coś się zmieni, a dobre rezultaty po prostu przyjdą same. Te dwa obszary – szkolenie i wyciąganie wniosków z własnego działania są niesamowicie ważne. Budują nas jako osoby kompetentne, wiedzące do czego zmierzają, świadome swoich celów i przyszłych wyzwań. Właśnie tacy ludzie również odnoszą największe sukcesy.

zarządzanie czasem

Jak wyszukać najbardziej korzystne szkolenia, które mogą nam w tym dopomóc? Odpowiedź zdaje się dość łatwa: Internet. To tam jest cała baza szkoleń, mniej i bardziej zaawansowanych, dla sprzedawców, dla menedżerów, organizatorów czy trenerów. Na pewno popularne są zarządzanie czasem szkolenie czy z auditu wewnętrznego (Kliknij tutaj).

Masz ochotę zapoznać się z następnymi ciekawymi postami na ten sam temat? Bez problemu. Kliknij na łącze i czytaj do woli.

Nie ma kłopotu, żeby szukać w skali całej Polski, ponieważ to co zdaje się odległe (na przykład mieszkamy w Białymstoku, a szkolenie jest we Wrocławiu) często jest bardziej opłacalne ze względu na cenę.

Jeśli natomiast nie preferujesz za bardzo podróżować to i taka sytuacja nie stanowi utrudnienia, gdyż przecież w Twojej okolicy jest z pewnością wiele różnych szkoleń, na jakie zdecydowanie powinniśmy się wybrać. Na tego typu szkoleniach poznasz ludzi podobnych do Ciebie, zrozumiesz, że Twoje trudności z danym zagadnieniem wcale nie prezentują się tak beznadziejnie na jakie wyglądają, że to w sumie zwykłe sprawy, jakie dotyczą wielu ludzi z Twojej branży. To właśnie jest kolejny plus tego typu szkoleń, nie dość, iż czegoś przydatnego się możemy nauczyć to ponadto znajdujemy swoje miejsce wśród ludzi o takich samych kompetencjach, dzięki temu można rozwiać wiele wątpliwości, które nas trapią, a do tego pogadać na branżowe tematy.

Nie ociągaj się! Jeżeli przypadł Ci do gustu nasz wątek, to czytaj również kancelaria prawna Wrocław kolejne treści na wybrany materiał. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

szkolenie

Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com

Z innej strony, takie szkolenia gwarantują również feedback, czyli zwrotną informację na temat naszych kompetencji. Czasami niezbędne jest zobaczyć, w którym miejscu jesteśmy, ile powinniśmy nadrobić, co jeszcze podciągnąć, którą zdolność, do góry. Często bowiem nie wiemy, w jakim momencie jesteśmy, tymczasem tego typu szkolenie, to świetny sposób na porównanie się z innymi. Nie konfrontacja, a spokojna merytoryczna analiza własnych zdolności i kompetencji.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *