Gdzie skutecznie sprawdzić swojego kontrahenta?

Wyłącznie naiwniak myśli, że ludzie są zasadniczo uczciwi – w szczególności w świecie biznesu uczciwość nie jest popularna. Tak naprawdę jestem w stanie to zrozumieć, w końcu w rachubę wchodzą znaczące pieniądze. Osobiście staram się być uczciwy, ale wiem, iż uczciwość, choć tak naprawdę nierzadko spotykana, to jednakowoż nigdy nie jest powszechnym zjawiskiem. Znam przedsiębiorców, którzy niejako dali się wyrolować, czyli na ten przykład zostali wystawieni przez kontrahenta.

Jak zatem można ochronić się przed ogromnymi problemami, które w wielu przypadkach są w stanie sprawić, że w znacznym stopniu utracimy zdolności finansowe? Moim zdaniem przedsiębiorcy w naszym kraju za rzadko chcą korzystać z usług świadczonych przez detektywów. A przecież sprawny detektyw gospodarczy jest w stanie spowodować, że firma nie popadnie w wielkie kłopoty. Pamiętaj o tym!

spotkanie załogi, biznes

Autor: DoDEA
Źródło: http://www.flickr.com

Wiem, że sprawdzanie wszystkich kontrahentów w zasadzie nie jest proste, korzystne finansowo, a do tego pod względem logistycznym nie jest to OK, ale no przynajmniej takich największych, to jakby nie patrzeć trzeba dokładnie sprawić. Prawda jest taka, że w wielu przypadkach solidny wywiad gospodarczy to praktycznie być albo nie być dla naszego biznesu (wywiad gospodarczy oferowany przez iabi). Oczywiście detektywi w Polsce muszą posiadać licencję, więc przynajmniej teoretycznie są oni bardzo dobrymi specjalistami, którzy we wszystkich przypadkach zdają sobie sprawę, jak nam pomóc. W którym miejscu odnajdziesz solidnego detektywa, który gwarantuje bardzo dobry wywiad?

Sam poszukiwałem detektywa gospodarczego drogą internetową. Sądzę, że to najbardziej odpowiednie wyjście. Choć można myśleć, że profesjonalny detektyw, który cechuje się ponadstandardowymi wynikami nie potrzebuje szukać klientów przez Internet, bo i tak promocja – gadżety reklamowe słupsk jest akurat w jego przypadku niepotrzebna, to osobiście uważam, że często nie ma lepszego miejsca na znalezienie detektywa gospodarczego, który szybko, solidnie oraz dyskretnie wykona swoją usługę. Mam nadzieję, iż po przeczytaniu tekstu definitywnie wszyscy właściciele biznesów będą orientowali się, że jeżeli zamierzają ciągnąć firmę do emerytury, nie mogą myśleć, iż detektywi są czymś zbędnym.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *