Powinno się wkładać własny czas w różnego rodzaju szkolenia

Po upadku PRL-u w naszym kraju rozpoczęło funkcjonować dużo firm – to typowe w erze kapitalizmu. To oczywiste, że firma musi mieć szefa: często szefem jest śmiałek, który otworzył ten biznes, ale w przypadku choćby większych firm, sieci sklepów bądź restauracji, niezbędny jest menedżer, ten człowiek, który najzwyczajniej wszystkim administruje, ale nie jest właścicielem firmy.

szkolenia

Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś chce być solidnym menedżerem nigdy nie powinien zapominać o czymś najbardziej znaczącym: człowiek się uczy przed autentycznie cały żywot. A więc w żadnym razie nie można założyć, że jesteśmy takimi osobami, które dały radę pozjadać wszystkie rozumy. Tak naprawdę tylko pyszałek akurat tak myśli!

Zawsze należy niemal pożądać wiedzy teoretycznej oraz doświadczenia, zapewne każdy się z akurat tym całkowicie zgodzić. Rzeczywistość jest taka, że no ktoś uczęszcza na te wszystkie szkolenia, które są nieustannie organizowane. Gdyby miało być inaczej, pod wpływem niskiego popytu szkoleniowcy musieliby rozejrzeć się za innym zarobkiem (czytaj tu).

szkolenie

Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Wielce fajne są szkolenia menedżerskie jakie są organizowane w Londynie: głównie z takiej przyczyny, że we właśnie stolicy Wielkiej Brytanii skupione są najpotężniejsze europejskie przedsiębiorstwa, trudno zatem nie natrafić na rewelacyjne szkolenie. Jedyna bariera to oczywiście ta językowa: szczególnie, iż w wielu przypadkach wyłącznie jakoś się nam wydaje, że znamy jęz. angielski. No ale to tylko małe wtrącenie.

Naturalnie szkolenie menedżerskie także w Polsce często jest kopalnią wartościowej wiedzy. Na całe szczęście jeśli komuś odpowiednio zapłacimy to na 100% nie będziemy mieć problemów z wyciągnięciem wiedzy. Nawet jeżeli myślimy, że jesteśmy najmądrzejsi na świecie, tak czy siak pewnie nie wychodzimy z założenia, iż przykładowo dziesięciu mądrych, wyspecjalizowanych specjalistów od przykładowo marketingu wie od nas dużo mniej!

Zapamiętajmy zatem jedno: jeśli nie jesteśmy takimi osobami, które są najzupełniej nieambitne, powinniśmy zawsze chętnie uczęszczać na szkolenia. Zapewne weekend w Zakopanem jest lepszą alternatywą, ale ciężko nie dostrzec, że wiedza pozyskana na solidnym szkoleniu szybko będzie procentować. Zobacz inne szkolenia w ofercie

Źródło: futureskills.pl

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *