Jak stworzyć porządną stronę internetową?

Co prawda samych stron www jest od zatrzęsienia: jednak większość nie jest porządnie zrobiona. Nie ma katastrofy jeśli przynajmniej sytuacja jest taka, że taka stronka może zaoferować internautom bardzo dobrą jakość treści. Jednakże wszyscy dobrze się orientujemy, iż są strony kiepskie pod dosłownie każdym względem. No co jak co, ale w żadnym przypadku nie możemy puszczać do Internetu byle jakiej strony.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/

Witryna godna uwagi powinna cechować się taką zawartością, która faktycznie jest w stanie mocniej zaciekawić. Czyli jeśli założymy wortal o rozwodach małżeńskich (kancelaria rozwodowa w Warszawie-http://www.kancelaria-cpr.pl/oferta/adwokat-rozwod), pewnie zdołamy zaciekawić takich małżonków, którzy na serio biorą w rachubę rozwód. Jeżeli informacje na wortalu będą OK, nie będą zwykłym spamem, pewnie nie będzie większego kłopotu z pozyskaniem porządnego ruchu. Jednakowoż nigdy badanie stron internetowych nie zależy tylko i wyłącznie od tego jaką oferuje ludziom zawartość merytoryczną. Ludzie chcieliby wartościowego źródła wiedzy, prawda, lecz chcą także fajnej oprawy graficznej.

przykładowa strona internetowa

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com

To znaczy na niedużej stronie to tak naprawdę nie powinniśmy zbytnio przesadzać z tą grafiką, niech ogólny wygląd stronki będzie schludny, a pewnie nikt nie będzie się uskarżał. A zresztą – jeżeli strona jest za darmo, pewnikiem tak jest, wszystkie pretensje ze strony ludzi są bezsensowne. Skoro ktoś za coś nie – zajrzyj koniecznie – płaci, nie powinien oczekiwać czegoś więcej. Co by tu jeszcze powiedzieć ciekawego odnośnie tego w jaki sposób przygotować interesującą, profesjonalną stronę internetową?

Wszystkie badania internetowe wskazują, że internautów bardzo wkurza umieszczanie zbyt wielu reklam. Zwłaszcza niefajne są okienka i reklamy z dźwiękiem. To oczywiste, iż biznesmeni internetowi chcieliby zarabiać, lecz denerwujące reklamy powodują, że czymś coraz bardziej powszechnym są programy blokujące WSZELKIE reklamy, i to nawet te nieinwazyjne! Co jak co, lecz to strzał w kolano. Na sam koniec: nigdy nie powinniśmy zakładać, że czymś w porządku jest zamieszczenie lepszej witryny na kiepskim, na dodatek darmowym hostingu. Bądź co bądź usługi hostingodawców nie są dużym kosztem.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *