Do każdego pokoju musi być dobrana odpowiednia ilość lamp

Należy wydawać sobie sprawę z tego, że do każdego pomieszczenia powinna być właściwie dopasowana rozmiar lampy, im jest ono większe, tym więcej nasza lampa powinna posiadać kloszy i tym bardziej muszą być one rozłożone, tak byśmy mieli pewność, że światło dotrze w każdy zakamarek pomieszczenia.

Dlatego także w ten identyczny sposób warto poszukiwać żarówek, tak aby nie oświetlały nazbyt mocno małego pomieszczenia oraz by nie okazało się, że w znaczniejszym pomieszczeniu wciąż jest ciemno, gdyż żarówki posiadają nazbyt małą moc.

Do małego pokoiku zadbajmy o mały żyrandol

żyrandol

Autor: Bart Everson
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli mamy mały pokój, to z pewnością lampa sufitowa może być mniejsza, a co się z tym wiąże, ma okazję nam proponować trzy klosze. Jeśli chcemy mieć gwarancje, iż będą nam dostatecznie jasno świeciły, to powinniśmy dopilnować, żeby te klosze były skierowane do dołu, tak jak jest to przy lampie Kaja Vega 3pł. Plafon 2348 – kliknij. Wtenczas calutkie światło zamiast oświecać sufit, będzie oświecało nas i wszystko co znajduje się poniżej lampy. Jeśli natomiast mamy znaczniejszy pokój, podejrzewamy że nasza lampa będzie posiadała więcej kloszy i tylko ich ilość zagwarantuje nam właściwie sporo światła, to mamy możliwość się zdecydować na lampę sufitową Alfa Siena 5 pł. 20435, która nie tylko posiada pięć kloszy, ale jeszcze są one nakierowane w górę Dużo tu zależy od naszych osobistych oczekiwań.

Zastanówmy się jaką barwę mają mieć żarówki

Jeżeli zastanawiamy się, w jaki sposób możemy wyposażyć naszą lampę w żarówkę LED, to z pewnością trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że przedstawiane nam są takie żarówki, które świecą barwą ciepłą, a więc mocniej na żółto i jednocześnie sprawiają, że w danym pokoju robi się ciepło i przytulnie. Jeżeli klosz naszej lampy jest długi a wąski oraz martwimy się, że żadna żarówka nam do niego nie będzie pasowała, to warto spojrzeć na Ledin Gu10 16 smd 5630 6W (60W) 600lm 230V barwa ciepła 2540, która właśnie jest długa a wąska, w postaci takiego walca.

Jeśli dobrze poszukamy to wszystko znajdziemy

Należy sobie zdawać sprawę z tego, iż producenci lamp oraz żarówek dokładają wszelkich sił, żeby zachwycić własnych kontrahentów, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dokładnie wszystko co sobie założyliśmy, wystarczy tylko, iż dobrze długo będziemy poszukiwać oraz dążyć do założonego celu.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *