Szybkie pożyczki

Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nieplanowany wydatek, wakacyjny wyjazd? Nie zawsze wydatki w danym miesiącu da się przewidzieć. Jeśli zastanawiasz się nad zaciągnięciem szybkiej pożyczki ”na dowód bez formalności”, to pamiętaj, iż tylko wówczas, gdy skrupulatnie zapoznasz się z umową i w pełni dostosujesz ją do swych potrzeb i możliwości.

pieniądze

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

pożyczek (zobacz pożyczka pod zastaw ziemi rolnej) bez zaświadczeń o zarobkach to szybka i bezpieczna propozycja dla wszystkich osób spodziewających się w szybkim tempie środków pieniężnych. To rozwiązanie nie wiąże się z wypełnianiem zbędnych formularzy, oraz danych, czy posiadamy zaciągnięty kredyt.

Wygodą tego rodzaju pożyczek jest z całą pewnością większa anonimowość. Brak zaświadczenia wiąże się głównie z tym, że o zadłużeniu nie dowiaduje się pracodawca, księgowa czy ktoś, kto byłby w stanie taką wiadomość użyć przeciwko naszej osobie.

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, należy jednak rozważyć indywidualne możliwości i liczyć się z obowiązkami. Czy decydujemy się ponieść dodatkowe koszty? Jeśli jednak mamy pewność, iż brak środków finansowych to tylko chwilowy dołek, pożyczko (zobacz pożyczka pod zastaw domu) jest korzystnym rozwiązaniem.

dom jednorodzinny

Autor: MTM STYL
Źródło: MTM STYL

Szybką pożyczkę można pobrać na parę sposobów. Poza powszechnie stosowanym złożeniem wniosku o jej przyznanie, niektóre instytucje pozabankowe zapewniają pożyczkę przez sms. Taka forma jest korzystna pod wieloma względami – dodatkowe pieniądze docierają do nas niezależnie od miejsca, w którym przebywamy. Idea działania jest prosta – aby otrzymać pożyczkę wymagane jest wysłanie wiadomości tekstowej pod podany numer. Środki znajdą się na koncie, zależnie od tego, w jakim banku prowadzony jest rachunek, w ciągu najbliższych godzin. Oznacza to, że najpóźniej następnego dnia można zrealizować swoje plany.

Mechanizm szybkiej pożyczki opiera się na innych zasadach niż np. gotówka poza bankowa, gdzie zobowiązania wobec banku polegają na dłuższym okresie spłaty rat a przy tym oczekują obok zdolności kredytowej, również właściwego zabezpieczenia spłaty kredytu, jakim jest hipoteka. Dzięki temu zabiegowi kredytodawca ma pewność, iż kredytobiorca nie „ucieknie” z przedmiotem zabezpieczenia.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *