Kwestia dobrego wychowania w sieci

W dowolnej sferze naszej aktywności panują takie reguły, których należy się bez względu na modę trzymać. Jest to sprawa właściwego wychowania oraz wyznawanych wartości etycznych. Choć nasz współczesny świat czasem staje na głowie, mimo wszystko warto trzymać się swoich żelaznych zasad. Takie zachowanie pomoże nam zaskarbić sobie ogólny szacunek, a czasami może zaprocentować fascynującą przyjaźnią albo ofertą pracy.

strona

Autor: Les Roches International School of Hotel Management
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy wciągnęła nas magia wirtualnego świata, na moment zapomnieliśmy , kim jesteśmy i jakie wartości wyznajemy. Obsceniczne słownictwo, przezwiska, bluzgi- to jedynie wycinek z tego, co można zaobserwować w internecie. W rzeczywistości, ludzie, którzy z tych, czy innych powodów, znajdują się w sieci, są natychmiast surowo oceniani przez tak zwanych hejterów. Należy mieć wielką siłę psychiczną, aby wytrzymać te najbardziej kąśliwe wypowiedzi.Aby zapanować na d takim publicznym linczowaniem, niezbędny jest regulamin strony www, który dokładnie określa, które wypowiedzi są nie do przyjęcia. Każdy, kto chce się zarejestrować na jakiejś stronie internetowej, musi zgodzić się z treścią regulaminu. To, prócz formułki o ochronie danych osobowych, najważniejsza sprawa w czasie zakładania profilu.Polityka prywatności w serwisie pozwala jego moderatorom likwidować wszystkie komentarze, które są zaprzeczały jego postanowieniom. Wiadomo przecież, że stwierdzenie „zgadzam się z postanowieniami regulaminu” jest jednym z najpopularniejszych kłamstw w internecie. Dlatego wiele osób później zastanawia się, dlaczego ich komentarz został usunięty.Stąd też nim założymy sobie na jakiejś stronie konto, przeanalizujmy dokładnie regulamin portalu. To pozwoli nam potem uniknąć różnych nieprzyjemnych sytuacji. Czasem w jakimś podpunkcie zawarta jest sprytnie zawoalowana informacja o zapłacie za założenie profilu, którą przeoczyliśmy.

Kliknij na ten odnośnik, aby poznać pokrewne materiały. Dla przykładu zobacz serwis (http://www.adwokatchojka.pl/), który omawia intrygującą Cię tematykę, a na pewno się nie zawiedziesz.

Mnóstwo sieciowych oszustów wyciąga w ten sposób od niefrasobliwych użytkowników pieniądze. W mediach jakiś czas temu funkcjonowała akcja społeczna, która ostrzegała nas przed bezmyślnym podpisywaniem umów bankowych. To samo powinno dotyczyć również wirtualnej rzeczywistości.

Czy nie jesteś w stanie się oderwać od tego postu? To dla nas niezwykle przyjemna wiadomość – więc kontynuuj poznawanie (http://radca-pr.pl/index.php/contact/) na następnej witrynie.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *