warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opcja pożyczenia pojazdu w chwili awarii.

samochód do wynajęcia
Autor: VipdOut
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele wypożyczalni pojazdów, które będą chciały do siebie przyciągnąć liczną liczbę interesantów będzie starać się aktualnie bardziej aniżeli w przeszłości o to, by zainteresować swoimi usługami innych. Jest tak na przykład dlatego, iż w branży takiej powstała znacznie większa konkurencyjność.

Jakie zmiany w regulacjach dotyczących Kodeksu Pracy i ZUS czekają nas w 2015 roku?

finanse
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
W przyszłym roku, tak samo jak w latach ubiegłych, czeka nas podwyższenie kwoty, którą prowadzący działalność gospodarczą będą przekazywać na składki ZUS 2015. Taka zmiana ma miejsce co roku – ponieważ algorytm obliczania ich wysokości zależnej od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.

W każdej dziedzinie niezwykle konieczne i niezbędne są właściwe regulacje. Bez nich trudno zapanować nad realnymi działaniami

budowa
Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
Jak istotne są regulacje w dziedzinie różnych robót, różnorodnych inicjatyw i projektów, wie każdy, kto był zmuszony podpisać niezbędne do tego umowy. Być może i jest to męcząca „papierologia”, ale jednakowoż bardzo istotna, ażeby wszystkie założenia zostały zrealizowane, jak trzeba. Na specjalną uwagę zasługują takie umowy, jakie wiążą się z dużymi inicjatywami, jak na przykład umowa o roboty budowlane, gdzie wszystko musi się zgadzać. W tym samym jednakowoż sensie możemy powiedzieć o wszystkim, co ma ważność dla przyszłych losów, co ustala określony porządek.

W jaki sposób znaleźć odpowiednie osoby do naszego domu

Nowoczesna kuchnia
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś właścicielem nowego mieszkania, bez wątpliwości możesz mówić o wielkim szczęściu. Obecnie niestety dużo osób nie może pozwolić sobie na nabycie nowego mieszkania – kiedy zatem Ty takim dysponujesz, jest to niewątpliwie ogromne szczęście. Jeśli nie musisz mieszkać w tym mieszkaniu, podjęcie decyzji o wynajmie jest niemal niezbędne.

Porady prawnika w ciężkich kwestiach prawnych

Paragraf
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Zdarza się, że potrzebujemy pomocy osoby wiedzącej coś o prawie. Nie każdy zna się na przepisach. Można by nawet zaryzykować tezę, że garstka ludzi zna prawo. Dlatego tak potrzebni są prawnicy. Stąd też jest sporo biur prawniczych, które są pomocne w wielu sprawach.

Różne pomysły na zdobycie funduszy

konstrukcja zrobiona z banknotów
Autor: Marc de Ruijter
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu każdego człowieka zdarzają się takie chwile, kiedy konieczne jest uzyskanie dodatkowej dawki pieniędzy. Wynika to z rozmaitych sytuacji życiowych, między innymi z niespodziewanych zdarzeń losowych, takich jak na przykład wypadki i choroby. Istnieje także wiele mniej niebezpiecznych i traumatycznych przypadków, kiedy konieczne są dodatkowe porcje gotówki.

Firma powinna uważać na zawierane umowy

prawnik
Autor: Michael
Źródło: http://www.flickr.com
Każda umowa jaka jest spisana w firmie, musi być zgodna z istniejącym prawem i nie może go w żaden sposób omijać. Nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć, czy wszystko jest dobrze, czy czasami nie stracimy na zawarciu takiego a nie odmiennego zobowiązania, dlatego właśnie idealnie robimy kiedy wynajmiemy prawnika, który przed zawarciem każdej ważniejszej umowy będzie ją przeglądał i będzie nam mówił, czy wszystko jest tu idealnie tak jak być powinno.

Jak być konkurencyjnym na rynku pracy w księgowości

Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli pracujemy w dziale księgowym albo kadr musimy być bez ustanku na bieżąco z nowelizowanymi przepisami. Oklepana wizja pani z księgowości, która zajmuje się zapełnianiem tabelek jakimiś liczbami, albo pani z kadr, która tylko wydaje formularze nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Osoby zajmujące się księgowością i kadrami muszą być świetnie wykształcone i ciągle muszą poszerzać swoje umiejętności.

Bolesne zwolnienie pracownika

Autor: HEMMERSBACH
Rynek pracy jest aktualnie absolutnie nieprzewidywalny. Zdają sobie z tego sprawę najlepiej osoby, które posiadają stałej pracy.

Prawo pracy w Polsce

Autor: HEMMERSBACH
Ten tekst ma kilka pożytecznych faktów dla każdego, kto poszukuje zatrudnienia, a obce mu są prawo pracy i różnice w umowach. Z pewnością będzie nieocenioną pomocą najmocniej dla absolwentów uczelni, którzy właśnie mają do czynienia z rynkiem pracy i czasem się w nim gubią.