warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opcja pożyczenia pojazdu w chwili awarii.

samochód do wynajęcia
Autor: VipdOut
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele wypożyczalni aut, jakie chcą do siebie przyciągnąć jak największa liczbę interesantów będzie starać się obecnie bardziej aniżeli kiedyś o to, by zainteresować swoimi usługami innych. Jest tak na przykład z tego powodu, że w branży tej pojawiła się znacznie wyższa konkurencyjność.

Jakie zmiany w regulacjach dotyczących Kodeksu Pracy i ZUS czekają nas w 2015 roku?

finanse
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
W przyszłym roku, tak samo jak w latach ubiegłych, czeka nas podwyższenie kwoty, którą prowadzący działalność gospodarczą będą przekazywać na składki ZUS 2015. Taka zmiana ma miejsce co roku – ponieważ algorytm obliczania ich wysokości zależnej od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.

W każdej dziedzinie niezwykle konieczne i niezbędne są właściwe regulacje. Bez nich trudno zapanować nad realnymi działaniami

budowa
Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
Jak istotne są regulacje w dziedzinie różnych robót, różnorodnych inicjatyw i projektów, wie każdy, kto był zmuszony podpisać niezbędne do tego umowy. Być może i jest to męcząca „papierologia”, ale jednakowoż bardzo istotna, ażeby wszystkie założenia zostały zrealizowane, jak trzeba. Na specjalną uwagę zasługują takie umowy, jakie wiążą się z dużymi inicjatywami, jak na przykład umowa o roboty budowlane, gdzie wszystko musi się zgadzać. W tym samym jednakowoż sensie możemy powiedzieć o wszystkim, co ma ważność dla przyszłych losów, co ustala określony porządek.

W jaki sposób znaleźć odpowiednie osoby do naszego domu

Nowoczesna kuchnia
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś właścicielem nowego mieszkania, bez wątpliwości możesz mówić o wielkim szczęściu. Obecnie niestety dużo osób nie może pozwolić sobie na nabycie nowego mieszkania – kiedy zatem Ty takim dysponujesz, jest to niewątpliwie ogromne szczęście. Jeśli nie musisz mieszkać w tym mieszkaniu, podjęcie decyzji o wynajmie jest niemal niezbędne.

Porady prawnika w ciężkich kwestiach prawnych

Paragraf
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Zdarza się, że potrzebujemy pomocy osoby wiedzącej coś o prawie. Nie każdy zna się na przepisach. Można by nawet zaryzykować tezę, że garstka ludzi zna prawo. Dlatego tak potrzebni są prawnicy. Stąd też jest sporo biur prawniczych, które są pomocne w wielu sprawach.

Różne pomysły na zdobycie funduszy

konstrukcja zrobiona z banknotów
Autor: Marc de Ruijter
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu każdej osoby bywają takie okazje, w których niezbędne jest uzyskanie nadprogramowej dawki pieniędzy. Może to wynikać z rozmaitych sytuacji życiowych, na przykład z niespodziewanych zdarzeń losowych, takich jak na przykład wypadki i zachorowania. Istnieje również dużo mniej groźnych i traumatycznych sytuacji, kiedy potrzebne są dodatkowe dawki gotówki.

Firma powinna uważać na zawierane umowy

prawnik
Autor: Michael
Źródło: http://www.flickr.com
Każda umowa jaka jest spisana w firmie, musi być zgodna z istniejącym prawem i nie może go w żaden sposób omijać. Nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć, czy wszystko jest dobrze, czy czasami nie stracimy na zawarciu takiego a nie odmiennego zobowiązania, dlatego właśnie idealnie robimy kiedy wynajmiemy prawnika, który przed zawarciem każdej ważniejszej umowy będzie ją przeglądał i będzie nam mówił, czy wszystko jest tu idealnie tak jak być powinno.

Jak być konkurencyjnym na rynku pracy w księgowości

Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Gdy pracujemy w dziale księgowości albo w kadrach powinniśmy być ciągle na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Stereotypowa wizja pani księgowej, która zajmuje się wypełnianiem rubryczek jakimiś liczbami, albo pani kadrowej, która tylko wypisuje druczki nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Osoby zajmujące się księgowością i kadrami powinni być doskonale wykształcone i ciągle muszą rozszerzać swoje umiejętności.

Bolesne zwolnienie pracownika

Autor: HEMMERSBACH
Rynek zatrudnienia jest dzisiaj zupełnie nieobliczalny. Wiedzą o tym najdokładniej osoby, które nie są zatrudnione na stałe.

Prawo pracy w Polsce

Autor: HEMMERSBACH
Ten lapidarny artykuł zawiera kilka użytecznych faktów dla bezrobotnego, który szuka pracy, a nie wie jakie znaczenie mają prawo pracy i rodzaje kontraktów pracowniczych. Z pewnością jest przydatny zwłaszcza dla absolwentów uczelni, którzy teraz znaleźli się na rynku pracy i czasem się w nim gubią.