warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wywiadownia gospodarcza zgodnie z prawem zdobywa informacje odnośnie innych firm

Akta firmowe
Autor: innovate360
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w każdej dziedzinie prosperuje dużo firm, co przekłada się na prowadzenie konkurencji o klienta. Niestety często bywa tak, że zamiast skupić się na własnej działalności i produkcji różnorakich dóbr na dobrym poziomie, firmy szpiegują swoją konkurencję, aby wykorzystać ich bardzo dobre i także najgorsze punkty.

Na czym opiera się certyfikat ISO?

Cesryfikat ISO 14001
Autor: Maciej Kasprzyk
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku funkcjonują rozmaite systemy zarządzania jakością. Przede wszystkim to właśnie norma ISO 14001 stanowi punkt odniesienia dużej liczby przedsiębiorców. Jest to ogólna norma, która w określony sposób określa rozmaite wymagania co do zarządzania jakością w ramach wybranej organizacji. Norma ta wywodzi się ze standardu zarządzania systemem jakości, jakim był BS 5750. Była to norma, która zdefiniowana została przez British Standards Institution na koniec XX wieku. Dzięki temu zostały określone podwaliny dzisiejszej normy standaryzacji.