warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Fundamentalne kwestie odnoszące się do podatków, o jakich nie mogą zapominać właściciele firm.

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku, kto tylko ma własne interesy bardzo dobrze orientuje się w tym, iż ma obowiązek wzorcowo wiedzieć o kwestiach, które powiązane są z poprowadzeniem przedsiębiorstwa. Oczywiście, odwołuje się to do licznych dziedzin, jednak za podstawowy można uznać taki, jaki połączony jest z pieniędzmi.

Zajęcie prawnika nie zamyka się jedynie na teren Polski

prawo
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Gdy dowiadujemy się, że popełniliśmy jakieś przestępstwo, lub, gdy ktoś dokonuje przestępstwa na nas samych rozpoczyna się szukanie prawnika. W Polsce zdaje się to dość banalne, co jednak, jeżeli chodzi np. o adwokata z Niemiec? W takim wypadku też nie trzeba się martwić. Oczywiście mając jakąś sprawę do ogarnięcia u naszego zachodniego sąsiada możemy wybrać polskiego adwokata.

Czy opłaca się budować działalność w oparciu o spółkę cywilną?

uczniowie podczas pracy w grupie
Autor: gwaar
Źródło: http://www.flickr.com
Założenie swojej działalności jest snem niemal niejednego Polaka. Wielu o tym marzy, bo swoja działalność jest ciekawą inną możliwością dla pracy na etacie. Jak się o tym przekonał niejeden Kowalski, praca w cudzej firmie nie jest proste. Nie każdy Polak się nadaje do tego typu roboty. Na szczęście na chwilę obecną są inne możliwości zarobkowania.