warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Fundamentalne kwestie odnoszące się do podatków, o jakich nie mogą zapominać właściciele firm.

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku, kto jedynie ma własne przedsiębiorstwo świetnie orientuje się w tym, iż powinien jak najlepiej wiedzieć o kwestiach, które powiązane będą z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Oczywiście, odnosi się to do licznych dziedzin, aczkolwiek za podstawowy można uznać ten, który powiązany jest z pieniędzmi.

Zajęcie prawnika nie zamyka się jedynie na teren Polski

prawo
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Gdy dowiadujemy się, że popełniliśmy jakieś przestępstwo, albo, kiedy ktoś dokonuje przestępstwa na nas samych rozpoczyna się poszukiwania adwokata. W Polsce wydaje się to dość banalne, co jednak, gdy mowa na przykład o adwokata z Niemiec? W takiej sytuacji również nie musimy się przejmować. Powinniśmy wiedzieć, że mając jakąś sprawę do ogarnięcia w Niemczech możemy wybrać polskiego adwokata.

Czy opłaca się budować działalność w oparciu o spółkę cywilną?

uczniowie podczas pracy w grupie
Autor: gwaar
Źródło: http://www.flickr.com
Założenie swojej działalności jest snem niemal niejednego Polaka. Wielu o tym marzy, bo swoja działalność jest ciekawą inną możliwością dla pracy na etacie. Jak się o tym przekonał niejeden Kowalski, praca w cudzej firmie nie jest proste. Nie każdy Polak się nadaje do tego typu roboty. Na szczęście na chwilę obecną są inne możliwości zarobkowania.