warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ZUS w działalności gospodarczej

Masa pieniędzy
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy wie, co to jest działalność gospodarcza. Jest to każda dochodowa działalność – bez względu na jej rodzaj – może być to działalność wytwórcza, usługowa, budowlana, czy też handlowa. Jej nadrzędnym wyznacznikiem jest ciągłość, a więc obowiązek prowadzenia jej w sposób nieprzerwany. Do tego właściciel ma uzyskiwać przychody większe niż pojawiające się wydatki. W jaki sposób w takim razie rozpocząć działalność?

Czy opłaca się budować działalność w oparciu o spółkę cywilną?

uczniowie podczas pracy w grupie
Autor: gwaar
Źródło: http://www.flickr.com
Założenie swojej działalności jest snem niemal niejednego Polaka. Wielu o tym marzy, bo swoja działalność jest ciekawą inną możliwością dla pracy na etacie. Jak się o tym przekonał niejeden Kowalski, praca w cudzej firmie nie jest proste. Nie każdy Polak się nadaje do tego typu roboty. Na szczęście na chwilę obecną są inne możliwości zarobkowania.

Dzięki poradom radcy dowiemy się, gdzie udawać się w momencie, gdy mamy zamiar otworzyć swą działalność gospodarczą

ksiazki do prawa
Aby nie utonąć w w meandrach coraz to nowych metod regulacji w zakresie prawa administracyjnego czy też prawa pracy, istotna bywa czasem pomocna dłoń perfekcyjnego prawnika albo doświadczonego radcy prawnego.

Dzięki poradom radcy dowiemy się, gdzie pójść w momencie, gdy chcemy otworzyć własną firmę

szczesniak-adwokat.pl
Aby nie zgubić się w gąszczu coraz to bardziej innowacyjnych metod regulacji w obrębie prawa administracyjnego czy też prawa pracy, niezbędna bywa czasem pomocna dłoń wykwalifikowanego prawnika ,bądź też doświadczonego radcy prawnego.

Dzięki radom radcy dowiemy się, gdzie skierować kroki w chwili, gdy chcemy otworzyć własną działalność

Młotek sędziego
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Zakładanie spółek w Polsce wymaga dopełnienia szeregu wymagań formalnych, których załatwienie zabiera trochę czasu. W przypadku na przykład spółki cywilnej istotne jest pamiętanie o wielu kwestiach.