warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Własna firma w Polsce? Standardowe zjawisko. Szkoda, że urzędnicy do końca tego nie rozumieją

spotkanie firmowe
Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com
Polska firmą stoi, możemy tak to ująć, gdy zestawimy, jaka jest ich ilość. To wprost porażające, że nasza gospodarka jest napędzana przez małe i średnie przedsiębiorstwa, a ponadto, Polska nie jest z pewnością rajem dla przedsiębiorców. Skąd więc tego typu popularność takich inicjatyw? Jesteśmy w stanie powiedzieć, iż ogromną rolę odgrywa tutaj czynnik zatrudnienia. Skoro ciężko znaleźć pracę, więc naturalnym rozwiązaniem jest wykreowanie swojego miejsca pracy. Jednakowoż są także pozostałe wytyczne takiej sytuacji.

Ulepszyć wydajność swojego przedsiębiorstwa: lecz jakie mamy ku temu rozwiązania?

wydajność
Pewnie ciągłe czytanie tekstów na temat wydajności nie powiększy jej automatycznie, ale można śmiało powiedzieć, że i tak tego typu wiedza mimo wszystko jest wielce sensowna, dająca całkiem sporo. Pamiętajmy jedną kwestię: w żadnym przypadku nie ma tej sytuacji, iż samo mówienie o wzroście stopnia wydajności może dać jakieś efekty. Jednakże można śmiało rzec, że w większości przypadków akurat wiedza teoretyczna również daje niemało.

Z jakiej przyczyny warto przetłumaczyć własną witrynę internetową na język angielski?

zespół tłumaczy przysięgłych
Autor: National Assembly for Wales
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli któryś właściciel strony internetowej, polskojęzycznej, sądzi, że czymś całkowicie nierealnym jest podbicie anglojęzycznego rynku, jest w bardzo dużym błędzie. Zapewne ciężko o powtórzenie gigantycznego sukcesu chociażby Myspace, ale taki webmaster, który ma względnie popularną stronę i pragnie po prostu przetłumaczyć ją na angielski, w zasadzie pozyskać dochodowy ruch z USA i pozostałych anglojęzycznych krajów, to w sumie musi uwierzyć w siebie.

Księgowość w pigułce

Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Skuteczny księgowy w każdej firmie jest osobą bezcenną, przez cały czas trzymający rękę na pulsie, doskonale poradzi sobie z najbardziej zawiłym przepisem podatkowym i znajdzie ulgę tam, gdzie jest taka możliwość. W gąszczu przepisów, ustaw, podatków i udogodnień podatkowych niezwykle prosto jest się zgubić zwykłemu przedsiębiorcy firmy.