warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Własna firma w Polsce? Standardowe zjawisko. Szkoda, że urzędnicy do końca tego nie rozumieją

spotkanie firmowe
Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com
Polska firmą stoi, możemy tak to ująć, gdy zestawimy, jaka jest ich ilość. To wprost porażające, że nasza gospodarka jest napędzana przez małe i średnie przedsiębiorstwa, a ponadto, Polska nie jest z pewnością rajem dla przedsiębiorców. Skąd więc tego typu popularność takich inicjatyw? Jesteśmy w stanie powiedzieć, iż ogromną rolę odgrywa tutaj czynnik zatrudnienia. Skoro ciężko znaleźć pracę, więc naturalnym rozwiązaniem jest wykreowanie swojego miejsca pracy. Jednakowoż są także pozostałe wytyczne takiej sytuacji.

Ulepszyć wydajność swojego przedsiębiorstwa: lecz jakie mamy ku temu rozwiązania?

wydajność
Zapewne nieustanne czytanie tekstów dotyczących wydajności nie powiększy jej automatycznie, ale można śmiało powiedzieć, że i tak taka wiedza jakby nie patrzeć jest bardzo ciekawa, dająca naprawdę wiele. Pamiętajmy jedną kwestię: w żadnym razie nie ma takiej sytuacji, iż samo gadanie o zwiększeniu wydajności może dać jakiekolwiek efekty. Jednakże można śmiało rzec, że najczęściej wiedza czysto teoretyczna także daje całkiem dużo.

Z jakiej przyczyny warto przetłumaczyć własną witrynę internetową na język angielski?

zespół tłumaczy przysięgłych
Autor: National Assembly for Wales
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jakiś właściciel witryny internetowej, polskojęzycznej, sądzi, że czymś w zupełności nierealnym jest podbicie zagranicznych rynków, jest w wielkim błędzie. Pewnie trudno o powtórzenie wielkiego sukcesu choćby Myspace, ale ten webmaster, który ma relatywnie popularną stronę i chce najzwyczajniej w świecie przetłumaczyć ją na angielski, generalnie pozyskać nieźle dochodowy ruch ze Stanów Zjednoczonych oraz pozostałych typowo anglojęzycznych państw, to tak naprawdę powinien uwierzyć we własne możliwości.

Księgowość w pigułce

Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Skuteczny księgowy w każdym przedsiębiorstwie to skarb, przez cały czas trzymający rękę na pulsie, doskonale poradzi sobie z najbardziej niejasnym przepisem podatkowym i znajdzie ulgę tam, gdzie można. Wśród mnogości, ustaw, rozporządzeń i ulg bardzo łatwo jest się zgubić zwykłemu właścicielowi firmy.