warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co każdy właściciel firmy musi wiedzieć odnośnie kont w banku?

obliczenia finansowe
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz własną firmę, kategorycznie bardzo dobrze wiesz, jak mnóstwo istotnych decyzji musisz podejmować niemal każdego dnia. Jedną z nich jest z pewnością decyzja o założeniu konta firmowego w banku. Taki wybór jest bardzo istotny przede wszystkim z tego względu, że zazwyczaj oznacza związane się z danym bankiem na zawsze i we wszelkich sprawach. Jeżeli będziesz dla przykładu chciał uzyskać kredyt na firmę, wtedy kategorycznie weźmiesz go także w tym banku, w którym prowadzisz konto firmowe.

Musimy być przygotowani na wszelkie koszty

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzimy firmę musimy być gotowi na różne koszty, które mogą się pojawić w przyszłości. Część z nich może nas zaskoczyć, gdyż możemy się ich wcale nie spodziewać, mimo wszystko część jest bardzo prosta do zauważenia, a co się z tym wiąże, także rezerwy finansowe, które w związku z tym musimy posiadać przyszykowane, nie będą ciężkie do policzenia. Nie możemy lekceważyć takich spraw, ponieważ mają szanse się one w przyszłości źle odbić na naszej przedsiębiorstwie.

Na czym polega Lean Management

pracownik firmy
Autor: Doc Searls
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel przedsiębiorstwa, szef i menadżer, napotyka się z problemem usprawnienia pracy i zmniejszenia kosztów. Bez względu na to, o jakiej gałęzi przemysłu, jakiej szerokości geograficznej i jakiej wielkości przedsiębiorstwa mówimy.

W jaki sposób rzetelnie ocenić prace pracownika?

Autor: materiały prasowe
Współczesne, szybkie tempo życia nie omija organizacji, które muszą być przygotowane na ciągły rozwój. W dobie zmian społecznych oraz niezwykle szybkiego rozwoju technologicznego bardzo istotne jest, aby organizacja była adaptowała się do zmieniającej się rzeczywistości. Według tego samego kryterium powinna dobierać pracowników.