warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

leasing ciągników dla rolnictwa korzystając z dofinansowania

ciągnik
Autor: LID
Źródło: http://www.flickr.com
Unia Europejska honoruje przedsiębiorców, którzy starają się poprawiać własne firmy wypatrując na ten zamysł dofinansowań. Im dłużej dana jednostka funkcjonuje na rynku, tym większą ma sposobność na otrzymanie dofinansowania dla firmy. Przedsiębiorca może zaprezentować tutaj własny wniosek do Regionalnego Programu Operacyjnego. Biurokratyczny slalom formalności rozpoczyna się dla tego przedsiębiorcy od Urzędu Marszałkowskiego. Kluczowe dla przedsiębiorcy, który wyszukuje dofinansowania dla firmy jest możliwość zdobycia dodatkowego kredytu preferencyjnego.

Dlaczego warto znać prawo.

Rozliczenie podatku PIT
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Początek roku to dla każdego z nas czas rozliczenia z fiskusem. Chyba nikt z nas nie przepada za żmudnym wypełnianiem pitów a chyba nikomu nie uśmiecha się oddawanie dużej części naszych dochodów państwu. Mówi się, że w życiu są tylko 2 pewne rzeczy: śmierć i podatki... Jest jednak kilka sposobów na uniknięcie płacenia zabójczych podatków. Bardzo istotna jest tu dogłębna znajomość obowiązujących przepisów. Celem tego artykułu jest przybliżenie niektórych zagadnień z dziedziny prawa podatkowego.