warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

leasing ciągników dla rolnictwa korzystając z dofinansowania

ciągnik
Autor: LID
Źródło: http://www.flickr.com
Unia Europejska honoruje przedsiębiorców, którzy starają się unowocześniać swoje firmy poszukując na ten zamysł dotacji. Im dłużej dana jednostka funkcjonuje na rynku, tym większą ma okazję na uzyskanie dofinansowania dla firmy. Przedsiębiorca może opisać tu własny wniosek do Regionalnego Programu Operacyjnego. Biurokratyczny ciąg formalności zaczyna się dla tego przedsiębiorcy od Urzędu Marszałkowskiego. Kluczowe dla przedsiębiorcy, który wyszukuje dofinansowania dla firmy jest możliwość otrzymania specjalnego kredytu preferencyjnego.

Dlaczego warto znać prawo.

Rozliczenie podatku PIT
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Początek roku to dla większości z nas czas rozliczenia z fiskusem. Zdecydowanie nikt z nas nie przepada za żmudnym wypełnianiem pitów a chyba nikomu nie uśmiecha się oddawanie ogromnej części naszych dochodów państwu. Mówi się, że w życiu są tylko 2 pewne rzeczy: śmierć i podatki... Jest jednak kilka sposobów na uniknięcie płacenia zabójczych podatków. Bardzo istotna jest tu dogłębna znajomość obowiązujących przepisów. Celem tego artykułu jest przybliżenie niektórych zagadnień z dziedziny prawa podatkowego.