warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

7 pytań nt. ścieżki kariery

Naprawa samochodu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Kiedy pojawiła się w naszym kraju moda na studia wyższe, w latach 90., zupełnie zapomnieliśmy o kształceniu zawodowym. A to źle, ponieważ w dzisiejszych czasach brakuje tego typu fachowców. Wielu jest magistrów różnorodnych kierunków bez perspektywy na lepsze życie, którzy nierzadko wyjechali za granicę, żeby jakoś funkcjonować, a mało jest specjalistów z prawdziwego zdarzenia. Właściwie Ci również wyjechali, gdyż tam zarobią naprawdę lepiej.

Kancelaria prawna

spotkanie radców prawnych
Autor: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com
Prawo jest trudną nauką, którą nie wszyscy są w stanie pojąć własnym rozumem. Na całe szczęście są ludzie, którzy na prawie wiedzą bardzo dobrze i dzięki ich ogromnej wiedzy zwykły Kowalski może dać sobie radę z wieloma aspektami prawniczymi, które dotyczą jego codziennością. Dlatego kancelaria radca prawny Wrocław, to miejscowość, gdzie nie trudno można odszukać dobrego radcę prawnego pracującego czy to na własny rachunek czy też należącego w jakiejś kancelarii prawnej. Jeżeli zależy nam na dobrej porady to w stolicy Dolnego Śląska zdobędziemy ją na pewno, trzeba tylko chwilkę poszukać.

Prowadzenie ewidencji odpadów

recykling - plastik
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Odpady spotykamy każdego dnia, zwykle nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa płynącego z ich nieodpowiedniego zagospodarowania lub składowania w przypadkowym miejscu. Odpadem jest każda substancja lub przedmiot, których posiadacz pozbywa się, zamierza się pozbyć lub do pozbycia się jest zobowiązany. Szacuje się, iż każdego roku przybywa 120 mln ton odpadów.