warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ciągła rewizja i staranie się o europejskie zaświadczenia to zabiegi, które pomogą zdobyć oraz utrzymać zaufanie konsumentów

zespół certyfikacyjny
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo członków brygad staje się współcześnie dla pracodawców sprawą prawie wagi państwowej. I to nie tylko ze czynników czysto formalnych. Jeśli wykwalifikowany pracownik będzie miał w zakładzie pracy groźny wypadek, to może ucierpieć na tym nawet jakość produkcji w fabryce, a także jej dobre imię. Stosowanie się do przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, oznacza nie tylko nieprowokowanie sytuacji stwarzających zagrożenie życiu i zdrowiu. Aby mieć pewność, że zakład spełnia normy bezpieczeństwa, należy uzyskać odpowiedź twierdzącą na pytanie: czy wykorzystywane w zakładzie urządzenia posiadają konieczne certyfikaty?

Na jakie sprawy powinniśmy zwracać uwagę przy zamawianiu tłumaczeń specjalistycznych?

prawo na świecie
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Istotna część zamówień tekstowych wiąże się dziś nie tylko z samym redagowaniem treści, co i jej tłumaczeniem. Języki translacji są jasne, w każdej dostępnej gałęzi tematycznej, jednak niezależnie od gatunku materiałów przewodzi język angielski. Jeśli tłumaczenia konkretnych opisów nie wydają się skomplikowane, to przy tekstach o charakterze urzędowym tłumaczenie staje się trudniejsze i bardziej wymagające.