warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób utrzymać klientów na dłużej ?

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
Wielkie sieci handlowe mają spory zakres możliwości marketingowych. Najpopularniejszą jest zapewne reklama radiowa oraz telewizyjna. Kolejną metodą są promocje wyrobów w samym hipermarkecie przy pomocy wywieszki z tekstem „promocja”. Względnie po markecie chodzą dziewczyny z próbkami wyrobów w strojach z logo producenta. Do konsumentów docierają dodatkowo gazetki promocyjne powiadamiające o newsach promocyjnych w formie papierowej lub też w wersji nowoczesnej - pocztą e-mail. Często jest to w takim przypadku oferta sprofilowana w oparciu o działalność internauty w sieci.

Jak wykreować wizerunek przedsiębiorstwa w sieci?

pracownicy
Autor: Mark Warner
Źródło: http://www.flickr.com
Jak może nam pomóc Internet do działań promocyjnych firmy? To pytanie nasuwa się każdej, nowoczesnej firmie. Internet, jako największe okno na świat jest współcześnie błyskawicznie rozwijającym się medium, skupiającym uwagę odbiorców w każdym wieku, o niezwykle zróżnicowanych potrzebach oraz preferencjach.

CRM online – jedna z najskuteczniejszych strategii współpracy z klientami

crm
Autor: Wes Schaeffer
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie jest w internecie bardzo dużo ułatwień dla licznych przedsiębiorców. Dotyczy to rozmaitego typu oprogramowań, które o wiele potrafią przyczynić się do rozwijaniu się firmy. Jednym z nich jest bardzo przydatne narzędzie, jakim jest CRM.

Jak najlepiej zdobyć nowych klientów?

torebka prezentowa
Źródło: christmasstockimages.com
Biznes i prowadzenie swojej działalności to rzeczy ogromnie zaawansowane i wymagające dużej wiedzy i dużej elastyczności. Problemy biorą się dziś przede wszystkim z istnienia znacznej konkurencji we wszystkich branżach. Z tego powodu powinno się dołożyć wszelkich starań, by posiadana firma wyróżniała się na tle innych z uwagi na reprezentowaną ofertę i jakość produktów.

Co zrobić, by mieć okazję zdobyć solidne wykształcenie?

studenci po skończonych studiach
Zasadniczo porządne wykształcenie nie jest dzisiaj 100% gwarantem sukcesu, lecz to nie znaczy, że możemy bardzo pomniejszać wielkie znaczenie nauki. No dobrze, co w takim razie można poradzić zapewne jeszcze młodej personie, która pragnie wreszcie odmienić swoją sytuację, po prostu polepszyć wykształcenie? Na całe szczęście można podać w owym artykule sporo ciekawych porad, które powodują, iż jakby nie patrzeć można poradzić sobie bezproblemowo ze spełnieniem własnych celów. To w sumie piękne, że są takie osoby, które mają aspiracje. I dobrze, należy zadbać o swój umysł, własną edukację - przyszłość. W szczególności w Polsce edukacja odgrywa wielką rolę.

W które narzędzia marketingowe dobrze jest zainwestować?

Zakupy
Autor: iStock
Źródło: iStock
Współczesny marketing to mnóstwo wydajnych narzędzi, które opłaca się zaprzęgać. Jak powszechnie wiadomo, reklama ma przekonać konsumenta do zakupu jakiegoś artykułu. Teoria twierdzi także, że jeśli towar spełnia potrzeby i będzie później jeszcze niezbędny konsumentowi, z pewnością raz jeszcze wybierze tę firmę. A co w sytuacji, gdy na rynku działa kilka przedsiębiorstw, które mają w ofercie towary o zbliżonej jakości? Wtedy powinno się stymulować lojalność klienta do producenta.

Po co przedsiębiorstwom nasze dane osobowe?

komputer
Autor: DoDEA
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli do czynienia z popularną notką, zawierającą informacje o tym, że nasze dane prywatne zostaną przechowywane, a później przetwarzane, z pewnością zastanawiali się nad tym nie raz, w jakim celu instytucje kolekcjonujące informacje o nas. Odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to jedno z narzędzi marketingowych. W obecnych czasach najskuteczniejszy jest marketing w sieci.

Jak pozyskać większą liczbę klientów?

CHF
Autor: 1 suisse
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie sam program lojalnościowy już nie wystarczy. Program ten zwrócony jest wyłącznie do klienta i nie obejmuje prócz niego nikogo więcej. Coraz więcej zakładów pracy zaczęło zwracać uwagę na to jak wyjątkowo ważna jest właściwa współpraca z podwładnymi bądź kontrahentami. Należyte zmobilizowanie i wyróżnienie ich ma dodatni wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. W związku z tym stworzono programy motywacyjne, dzięki którym budowane są nierozerwalne i wspaniałe relacje z podwładnymi.