warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak fundusze inwestycyjne są opłacalne?

polskie banknoty
Autor: money pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne okazują się obecnie coraz częściej stosowaną w Polsce metodą oszczędzania. Warto dowiedzieć się zatem, jak inwestować w fundusze inwestycyjne, by przyniosły nam one rzeczywiście wymierne profity.

Jak fundusze inwestycyjne są opłacalne?

wykres
Autor: Marta Kosińska
Źródło: Ekspert Szybko.pl
Fundusze inwestycyjne okazują się obecnie o wiele chętniej wybieraną w kraju metodą oszczędzania. Warto dowiedzieć się więc, jak inwestować w fundusze inwestycyjne, aby przyniosły nam one jak najbardziej wymierne profity.

Obraz transportu lotniczego w Polsce

Samolot pasażerski
Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Położenie naszej ojczyzny bez ustanku było szansą, jak i zagrożeniem. Zagrożenie wiązało się z nieoczekiwaną oraz mocniej prognozowaną inwazją sąsiednich krajów. Na szczęście przyszło nam żyć w bardziej umiarkowanych latach co więcej aktualnie nasze położenie to przede wszystkim szanse, szczególnie, iż jesteśmy przecież członkiem Unii Europejskiej.

Z jakiego powodu poleca się korzystać z dofinansowań unijnych?

waluta europejska
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele firm muszą zmagać się z wieloma problemami – już na początku przygody z własną działalnością przechodzą trudną walkę z formalnościami, rozważają, jakie konto firmowe założyć, czy wystarczy im gotówki na rozkręcenie biznesu a także w jaki sposób wyróżnić się na rynku. Dlatego coraz więcej firm ubiega się o fundusze unijne - nie tylko firmy nowopowstałe, ale także te istniejących już na rynku od dawna. Z jakich przyczyn opłaca się starać o otrzymanie dofinansowania?