warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakim sposobem ułatwić sporządzanie kalkulacji w naszej jednostce?

kalkulator i zwrot podatku
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel spółki dobrze wie, że realizowanie jakichkolwiek transakcji na rynku jest powiązane z niezbędnością udokumentowania zrealizowanych działań. Wszystkie transakcje kupna-sprzedaży muszą zostać dzisiaj przez nas poprawnie zaksięgowane i wpisane w system, by w przyszłości podmioty urzędnicze nie nałożyły na nas dużej kary pieniężnej z tytułu oszustw finansowych.

Jak w poprawny sposób wypełnić fakturę VAT?

Karta kredytowa na zakupy
Źródło: http://pixabay.com/
Podatki i ich różnorodne stawki to sprawy, z którymi obecnie człowiek spotyka się niezwykle często. Chociaż występuje wiele osób, które wolałyby nie mieć powinności borykania się z problemem podatków, ten obowiązek niejednokrotnie występuje.

W jaki sposób odpowiednio dostać z powrotem własne pieniądze

monety
Autor: daveynin
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel firmy musi uporać się z tym samym kłopotem: w jaki sposób efektywnie ściągać długi za zaległe faktury. Rzeczywiście prowadzenie swojej firmy wiąże się z ryzykiem, jednak współczesny system gospodarki rynkowej nadal jest niedoskonały, dlatego są to problemy, które prędko nie znikną i są zmorą praktycznie każdej branży.

Księgowość w pigułce

Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Skuteczny księgowy w każdym przedsiębiorstwie to skarb, przez cały czas trzymający rękę na pulsie, doskonale poradzi sobie z najbardziej niejasnym przepisem podatkowym i znajdzie ulgę tam, gdzie można. Wśród mnogości, ustaw, rozporządzeń i ulg bardzo łatwo jest się zgubić zwykłemu właścicielowi firmy.