warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Cudowna alternatywa na czytanie większej ilości książek

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz niestety coraz mniej osób czyta książki. Wiele profesorów bije na alarm, że sporo osób nie przeczytało w ciągu poprzedniego roku żadnej pozycji. Jeżeli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce zdecydowanie jest w wysoko opłakanym stanie. Jednak z drugiej strony wiele osób korzysta z innych sposobów zapoznawania się z świeżymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpliwości ogromną popularnością cieszą się e-booki, czyli książki, które można wyświetlać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są obecnie bardzo popularne - bez wątpienia korzysta z nich dużo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby najczęściej korzystają także z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Zwykle takie pozycje czytają znane osoby, co jeszcze zwiększa popularność audiobooków.

Pomysł na firmę: wydawnictwo internetowe

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W dobie poszukiwań koncepcji na intratny biznes, coraz więcej ludzi przenosi się do Sieci. Wirtualne działania to dobre rozwiązanie i odświeżenie wyświechtanych schematów. Internetowe wydawnictwo daje nadzieję na podniesienie bankrutującej branży.