warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak lepiej pracować? Czy posiadać coś swojego a być zadowolonym z etatu? Jedna, jak i druga opcja jest ciekawa, ale ma też minusy

Umowa biznesowa
Autor: Startup Registry
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto jest znudzony swoim obecnym zatrudnieniem myśli sobie: a może tak własna firma? Koncepcja ta zdaje się o tyle interesująca, że właściwie swój biznes to brak szefa i samodzielne decyzje. Co prawda, niesie to za sobą ryzyko, że może się nie poszczęścić, lecz jest jednocześnie bardzo zachęcające. To również zależy jakimi jesteśmy osobami.

ZUS w działalności gospodarczej

Masa pieniędzy
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy wie, co to jest działalność gospodarcza. Jest to każda dochodowa działalność – bez względu na jej rodzaj – może być to firma wytwórcza, usługowa, budowlana, jak również handlowa. Jej najważniejszym wyznacznikiem jest ciągłość, czyli obowiązek prowadzenia jej w sposób ustawiczny. Do tego właściciel ma zdobywać dochody większe niż pojawiające się wydatki. Jak w takim razie rozpocząć działalność?