warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie usługi księgowe oferują teraz firmy oraz jaki cel ma badanie sprawozdań finansowych?

Pieniędze
Dziś na rynku zdołamy znaleźć mnóstwo różnorodnych firm, jakie oferują liczne usługi księgowe Warszawa. Każdy przedsiębiorca, jaki prowadzi swoją działalność czy firmę ma obowiązek prawidłowego rozliczania się z urzędem, nie mówiąc już o innych usługach księgowych, jakie musi przeprowadzać jego firma.

Szkolenia BHP

Kask, BHP
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Najważniejszym obowiązkiem pracodawcy zatrudniającego pracowników jest przeprowadzanie systematycznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia mogą być organizowane i opracowane przez zatrudniających, lecz jeżeli mamy wymagania aby szkolenie BHP w naszej firmie obywało się na najwyższym poziomie, dobrze będzie do takiego projektu zatrudnić firmę szkoleniową.

Jak ankietować polskiego konsumenta?

Zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Ludzie są różni - może w Polsce tego nie widzimy, chociażby z tego powodu, że w końcu Polska jest krajem, w którym generalnie mieszkają przede wszystkim Polacy, za wielu imigrantów z powiedzmy Syrii nie znajdziemy u nas. Kiedy jest tak, iż poznanie drugiego człowieka jest wielce ważne?

Badania rynku proste i skuteczne jak nigdy dotąd

Internet trade
Autor: Hywell Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Obecny konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu pozostaną na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Najlepszym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, wyników szkoleń, użyteczności serwisów www.