warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie usługi księgowe oferują teraz firmy oraz jaki cel ma badanie sprawozdań finansowych?

Pieniędze
Obecnie na rynku możemy odszukać mnogość różnych firm, jakie proponują liczne usługi księgowe Warszawa. Każdy przedsiębiorca, który prowadzi swoją działalność lub firmę ma obowiązek regularnego rozliczania się z urzędem, nie mówiąc już o innych usługach księgowych, które musi piastować jego firma.

Szkolenia BHP

Kask, BHP
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Podstawowym obowiązkiem pracodawcy zatrudniającego pracowników jest zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Szkolenia mogą przebiegać na terenie zakładu pracy i być opracowane przez zatrudniających, ale jeżeli zależy nam aby szkolenie BHP w naszej firmie obywało się na najwyższym poziomie, najlepiej jest do takiego projektu zatrudnić firmę szkoleniową.

Jak ankietować polskiego konsumenta?

Zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Ludzie są różni - może w Polsce tego nie widzimy, chociażby z tego powodu, że w końcu Polska jest krajem, w którym generalnie mieszkają przede wszystkim Polacy, za wielu imigrantów z powiedzmy Syrii nie znajdziemy u nas. Kiedy jest tak, iż poznanie drugiego człowieka jest wielce ważne?

Badania rynku proste i skuteczne jak nigdy dotąd

Internet trade
Autor: Hywell Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Obecny konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu pozostaną na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Najlepszym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, wyników szkoleń, użyteczności serwisów www.