warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie usługi księgowe oferują teraz firmy oraz jaki cel ma badanie sprawozdań finansowych?

Pieniędze
Aktualnie na rynku zdołamy znaleźć sporo przeróżnych firm, które oferują liczne usługi księgowe Warszawa. Każdy przedsiębiorca, jaki prowadzi swoją działalność lub firmę ma zobowiązanie prawidłowego rozliczania się z urzędem, nie mówiąc już o innych usługach księgowych, jakie musi praktykować jego firma.

Szkolenia BHP

Kask, BHP
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Kluczowym zobowiązaniem przedsiębiorcy zatrudniającego pracowników jest zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Szkolenia mogą przebiegać na terenie zakładu pracy i być opracowane przez właścicieli firm, ale jeżeli chcemy aby szkolenie BHP w naszej firmie przebiegało na najwyższym poziomie, proponujemy do takiego projektu zatrudnić firmę szkoleniową.

Jak ankietować polskiego konsumenta?

Zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Ludzie są różni - może w Polsce tego nie widzimy, chociażby z tego powodu, że w końcu Polska jest krajem, w którym generalnie mieszkają przede wszystkim Polacy, za wielu imigrantów z powiedzmy Syrii nie znajdziemy u nas. Kiedy jest tak, iż poznanie drugiego człowieka jest wielce ważne?

Badania rynku proste i skuteczne jak nigdy dotąd

Internet trade
Autor: Hywell Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Obecny konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu pozostaną na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Najlepszym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, wyników szkoleń, użyteczności serwisów www.