warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Najwspanialszy audiobook w Polsce.

audiobooki
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Są takie audiobooki, które trzeba wysłuchać. Istnieją tacy twórcy, jakich produkty dobrze się do tegoż nadają. Jednym z nich jest Andrzej Sapkowski i jego "Boży Bojownicy". Premiera owego słuchowiska miała miejsce 8 października 2012 roku i jest na chwilę obecną superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak potocznie określa się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

Cudowna alternatywa na czytanie większej ilości książek

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj niestety coraz mniej osób czyta książki. Sporo naukowców bije na alarm, że wiele osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku ani jednej książki. Jeżeli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce bez wątpienia jest w wysoko opłakanym stanie. Jednak z drugiej strony dużo osób korzysta z innych sposobów zaznajamiania się z ciekawymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpliwości dużą popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można przeglądać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są teraz wielce popularne - niewątpliwie korzysta z nich wiele sporo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby zazwyczaj korzystają również z audiobooków, czyli pozycji w wersji audio. Zwykle takie pozycje czytają popularne osoby, co jeszcze zwiększa popularność audiobooków.

Współcześnie audiobooki stają się wielce popularne - jeśli chcesz spróbować, kup jednego na spróbowanie

audiobooki
Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszystkie statystyki są faktycznie bardzo alarmujące – niejednokrotnie pokazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną pozycję w czasie roku. Jeśli już coś czytamy, zazwyczaj są to gazety albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie wskaźniki, choć oczywiście powinny dać nam dużo do myślenia, nie są do końca prawdziwe. Dzisiaj wielce popularne stało się czytanie książek w odrobinę inne formie niż klasyczna. Sporo osób współcześnie dla przykładu używa czytników książek. Nie da się zaprzeczyć, że taki sposób przyswajania książek jest znakiem teraźniejszych czasów.

Popularne książki do słuchania- Saga o Wiedźminie

audiobooki Sapkowski Wiedźmin
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy książki możemy zakupić już nie tylko w tradycyjnej formie, lecz także zapisane na innych nośnikach. Dla jednych na pewno nadal jest to swego rodzaju dziwactwo, jednakże wieku klientów chwali sobie lektury zapisane cyfrowo.

Wartościowe książki da się czytać na różne sposoby

W dobie pędzącego coraz szybciej internetu mniej czasu przeznaczamy na książki. Także wieloletni zwolennicy książek ograniczają pobudzanie wyobraźni na rzecz komentarza o wybranej pozycji z wybranego zakresu na jakimś blogu lub innowacyjne odmiany książek. Ich obrońcy zawsze będą jednak podpowiadać co warto przeczytać i ile stracimy nie czytając książek.Zniewolenie przez internetowe życie to szereg procesów, które odciągają człowieka nie tylko od książek, ale i świata kultury. Kiedy mamy nowe płaszczyzny życia w ekranie netbooka najzwyczajniej z nich korzystamy. Rodzi to nowe założenia. Jaki jest sens sprawdzania czy książka jest mocna czy cienka, czy pożeramy jej strony czy wkręca nas powoli z kolejną stroną bardziej? Rzesza sieciowych blogerów, swoistych moli książkowych przypuszczalnie dokonała już sprawozdania owej pozycji. Wybór książkowy jest wręcz ogromny, lecz czas przeznaczony na czytanie książki już nie za bardzo.

Doskonale przygotowana baza ofert – trylogia husycka na audiobooku

Audiobooki, słuchowiska, trylogia
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowane na bazie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook odpowiada dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są dziś warte polecenia. Podobają się one kupującym głównie przez wzgląd na swą wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to jedna z największych do tej pory produkcja audiobooka w Europie, która trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy i Lux perpetua.