warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Idealna recepta na jesienną chandrę

Zaczynamy być społeczeństwem, któremu czytanie do szczęścia nie jest potrzebne. Przygnębiające nieco stwierdzenie, z racji iż człowiek wychowany jedynie przed ekranem telewizora bytuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Dlaczego? Otóż czytanie w sposób widoczny oddziałuje na ludzki rozwój. Telewizja nie pozwala nam na samodzielne myślenie. Wszystko jest podane na tacy: scenerię, mimikę. Czytając, to my tworzymy film. Nasz film, którego jesteśmy reżyserem. Sami obsadzamy role i dopasowujemy scenografię. Poszczególna scena wygląda tak, jak zechcemy.

To istotne abyś przemyślał swoją decyzję przed pójściem na studia

studia
Autor: Goleudy Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto skończył niedawno wyższą uczelnię jest teraz w zupełnie nowym świecie. Oto po dwudziestu czterech latach życia beztroskiego, kiedy rodzice nas utrzymywali, okazało się, że posiłki same nie pojawiają się na stole, że pasta do zębów nie pojawia się sama w łazience, że za gaz należy płacić, tak jak za pokój i resztę rzeczy, o których wielu młodych ludzi do tej pory nie myślało.

Polski przecież nie jest taki trudny!

obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo szalejącego kryzysu, możemy spostrzec wielkie zainteresowanie firm z zagranicy naszym krajem. Mnóstwo biznesmenów z całego globu podejmuje to ogromne ryzyko i chce zrobić interes nad Wisłą. I najczęściej im się to udaje. W dużych metropoliach Polski można zauważyć dużą ilość ludzi z całego świata, którzy są już integralną częścią polskiego społeczeństwa. Nikogo już nie dziwi język angielski, czy niemiecki, który słyszymy w porannym autobusie.