Tag: badania

badania

Jak ankietować ludzi?

Ludzie są bardzo różni - być może w Polsce aż tak tego nie widzimy, chociażby dlatego, że w końcu Polska jest państwem, gdzie zasadniczo mieszkają przede wszystkim Polacy, za wielu emigrantów z powiedzmy Chin nie znajdziemy u nas. W jakich przypadkach sytuacja jest taka, iż poznanie drugiego człowieka jest piekielnie ważne?

Read more

Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej

Obecny konkurencyjny rynek powoduje, że w dłuższej perspektywie czasu pozostaną na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Zalecanym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, ewaluacji szkoleń, użyteczności stron www.

Read more

Wymagania i zobowiązania przedsiębiorcy w zakresie przeszkolenia BHP dla pracowników

Najważniejszym zobowiązaniem przedsiębiorcy zatrudniającego pracowników jest przeprowadzanie systematycznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia mogą przebiegać na terenie zakładu pracy i być opracowane przez pracodawców, jednak jeśli zależy nam aby szkolenie BHP w naszej firmie obywało się na najwyższym poziomie, najlepiej jest do takiego projektu zatrudnić firmę szkoleniową.

Read more

Jakie usługi księgowe oferują teraz firmy oraz jaki cel ma badanie sprawozdań finansowych?

Teraz na rynku zdołamy odszukać sporo przeróżnych firm, które oferują liczne usługi księgowe Warszawa. Każdy przedsiębiorca, jaki prowadzi swoją działalność lub firmę ma obowiązek prawidłowego rozliczania się z urzędem, nie mówiąc już o innych usługach księgowych, które musi praktykować jego firma.

Read more