warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Losy narodu żydowskiego od wieków są połączone z historią Polski

szkoła
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Przez ten okres czasu bardzo różnie układały się stosunki pomiędzy obiema narodowościami, bardzo różne także stereotypy i wyobrażenia do dnia dzisiejszego są obecne w społeczeństwie. Przed rozpoczęciem drugiej wojny światowej Żydzi stanowili blisko jedną dziesiątą polskiego społeczeństwa, i tak naprawdę była to społeczność bardzo zróżnicowana.

Idealna kancelaria prawna – czym się charakteryzuje?

Kancelaria Prawna
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Kancelaria prawna jest to instytucja, która świadczy pomoc w szerokim zakresie. Możemy potrzebować jej nie tylko wtedy, kiedy mamy kłopoty z prawem, chcemy otrzymać rozwód czy napisać testament, ale także m.in. zakładając działalność gospodarczą, jeśli potrzebujemy właściwego wsparcia. Czym powinien wyróżniać się najlepszy gabinet prawny?

Muzyka rockowa nie zginie nigdy

Radiohead
Paul McCartney powiedział kiedyś, że klasyczny rock jest nieśmiertelny.
I nie ma zapewne osoby, która się z tą myślą nie zgodzi. Możemy zaobserwować, że, muzyka rockowa cały czas eksperymentuje, a powstające utwory brzmią inaczej od poprzednich.

Dotacje unijne – co z nimi?

Flaga Unii Europejskiej
UE otrzymała ostatnio pokojową nagrodę Nobla. Pojawiły się głosy, że cenne wyróżnienie przekazano niesprawiedliwie. Takie zastrzeżenia są niesamowicie błędne, ponieważ o walorach tej organizacji międzynarodowej mówi fakt, że nasz region w zasadzie jest wolny od konfliktów zbrojnych (nie licząc małych krajów Bałkan, jednakże one do UE nie należą).

Porady prawne na każdy temat

Prawo
Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
W Internecie można obecnie znaleźć informacje na niemal każdy temat. Niektóre materiały to po prostu szum informacyjny, tymczasem istnieje też dużo stron WWW na temat prawa.