warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Losy narodu żydowskiego od wieków są połączone z historią Polski

szkoła
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Przez ten okres czasu bardzo różnie układały się stosunki pomiędzy obiema narodowościami, bardzo różne także stereotypy i wyobrażenia do dnia dzisiejszego są obecne w społeczeństwie. Przed rozpoczęciem drugiej wojny światowej Żydzi stanowili blisko jedną dziesiątą polskiego społeczeństwa, i tak naprawdę była to społeczność bardzo zróżnicowana.

Idealna kancelaria prawna – czym się charakteryzuje?

Kancelaria Prawna
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Kancelaria prawna jest to instytucja, która udziela pomocy w rozległym zakresie. Możemy potrzebować jej nie tylko wtedy, gdy mamy problemy z prawem, chcemy dostać rozwód lub sporządzić testament, ale także m.in. uruchamiając działalność gospodarczą, jeżeli potrzebujemy właściwego wsparcia. Czym powinien wyróżniać się najlepszy gabinet prawny?

Muzyka rockowa nie zginie nigdy

Radiohead
Paul McCartney stwierdził już dawno temu, że klasyczny rock nie zginie nigdy.
I nie ma chyba osoby, która się z tym stwierdzeniem nie zgodzi. To prawda, muzyka rockowa cały czas ewoluuje, a powstające utwory różnią się od siebie zupełnie.

Dotacje unijne – co z nimi?

Flaga Unii Europejskiej
Wspólnota europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Pojawiły się głosy, że sławne wyróżnienie nadano bezpodstawnie. Takie zastrzeżenia są mocno błędne, bo o zasługach tej wspólnoty międzynarodowej świadczy fakt, że nasz kontynent właściwie jest wolny od wojen (nie licząc pewnych krajów półwyspu bałkańskiego, jednakże one do Unii nie należą).

Porady prawne na każdy temat

Prawo
Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
W Internecie można obecnie znaleźć informacje na różne interesujące zagadnienia. Część materiałów to zwykły szum informacyjny, mimo to powstaje także nie mało stron WWW na temat prawa.