warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wyszynskiprymas.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Losy narodu żydowskiego od wieków są połączone z historią Polski

szkoła
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Na przestrzeni dziejów różnie układały się stosunki między obiema narodami, różne także uprzedzenia i stereotypy do dnia dzisiejszego są obecne wśród ludzi. Przed rozpoczęciem drugiej wojny światowej Żydzi stanowili prawie 10 procent polskiego społeczeństwa, i w rzeczywistości była to społeczność niezwykle zróżnicowana.

Idealna kancelaria prawna – czym się charakteryzuje?

Kancelaria Prawna
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Kancelaria prawna jest to placówka, która świadczy pomoc w rozległym zakresie. Możemy potrzebować jej nie tylko wtedy, kiedy mamy kłopoty z prawem, chcemy dostać rozwód lub napisać testament, lecz także np. uruchamiając działalność gospodarczą, jeśli potrzebujemy odpowiedniego wsparcia. Czym powinien odznaczać się idealny gabinet prawny?

Muzyka rockowa nie zginie nigdy

Radiohead
Paul McCartney stwierdził już dawno temu, że klasyczny rock jest nieśmiertelny.
I nie ma zapewne osoby, która się z tym stwierdzeniem nie zgodzi. To prawda, muzyka rockowa cały czas wprowadza nowe brzmienia, a coraz to nowsze utwory mają „inne nuty” od swych starszych kolegów.

Dotacje unijne – co z nimi?

Flaga Unii Europejskiej
Wspólnota europejska otrzymała ostatnio pokojową nagrodę Nobla. Pojawiły się głosy, że cenne wyróżnienie nadano niezasłużenie. Takie uwagi są niesamowicie błędne, ponieważ o zasługach tej wspólnoty międzynarodowej mówi fakt, że nasz kontynent właściwie jest wolny od starć (nie licząc małych państw półwyspu bałkańskiego, lecz one do Unii nie należą).

Porady prawne na każdy temat

Prawo
Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
W Internecie można aktualnie znaleźć informacje na niemal każdy temat. Niektóre materiały to jedynie szum informacyjny, mimo to można znaleźć też dużo stron WWW na temat prawa.