Jak stworzyć porządną stronę internetową?

Co prawda samych stron www jest od zatrzęsienia: jednak większość nie jest porządnie zrobiona. Nie ma katastrofy jeśli przynajmniej sytuacja jest taka, że taka stronka może zaoferować internautom bardzo dobrą jakość treści. Jednakże wszyscy dobrze się orientujemy, iż są strony kiepskie pod dosłownie każdym względem. No co jak co, ale w żadnym przypadku nie możemy puszczać do Internetu byle jakiej strony.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/

Witryna godna uwagi powinna cechować się taką zawartością, która faktycznie jest w stanie mocniej zaciekawić. Czyli jeśli założymy wortal o rozwodach małżeńskich (kancelaria rozwodowa w Warszawie-http://www.kancelaria-cpr.pl/oferta/adwokat-rozwod), pewnie zdołamy zaciekawić takich małżonków, którzy na serio biorą w rachubę rozwód. Jeżeli informacje na wortalu będą OK, nie będą zwykłym spamem, pewnie nie będzie większego kłopotu z pozyskaniem porządnego ruchu. Jednakowoż nigdy badanie stron internetowych nie zależy tylko i wyłącznie od tego jaką oferuje ludziom zawartość merytoryczną. Ludzie chcieliby wartościowego źródła wiedzy, prawda, lecz chcą także fajnej oprawy graficznej.

przykładowa strona internetowa

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com

To znaczy na niedużej stronie to tak naprawdę nie powinniśmy zbytnio przesadzać z tą grafiką, niech ogólny wygląd stronki będzie schludny, a pewnie nikt nie będzie się uskarżał. A zresztą – jeżeli strona jest za darmo, pewnikiem tak jest, wszystkie pretensje ze strony ludzi są bezsensowne. Skoro ktoś za coś nie – zajrzyj koniecznie – płaci, nie powinien oczekiwać czegoś więcej. Co by tu jeszcze powiedzieć ciekawego odnośnie tego w jaki sposób przygotować interesującą, profesjonalną stronę internetową?

Wszystkie badania internetowe wskazują, że internautów bardzo wkurza umieszczanie zbyt wielu reklam. Zwłaszcza niefajne są okienka i reklamy z dźwiękiem. To oczywiste, iż biznesmeni internetowi chcieliby zarabiać, lecz denerwujące reklamy powodują, że czymś coraz bardziej powszechnym są programy blokujące WSZELKIE reklamy, i to nawet te nieinwazyjne! Co jak co, lecz to strzał w kolano. Na sam koniec: nigdy nie powinniśmy zakładać, że czymś w porządku jest zamieszczenie lepszej witryny na kiepskim, na dodatek darmowym hostingu. Bądź co bądź usługi hostingodawców nie są dużym kosztem.

, , , , ,

Related posts

Obecnie powinniśmy inwestować we własny rozwój

Aktualnie łatwo rozpłynąć się w oceanie nijakości. Ciężko jest się wyróżnić. Ci, co nawet pragną to osiągnąć zderzają się ze ścianą. Zgłaszają się do różnorodnych reality show czy talent show i odkrywają się przed całą Polską. Decydują się na to, gdyż pragną być znani i coś osiągnąć, to w porządku, nie ma co tego negować, co z tego, gdy są tylko kukiełkami w rękach zawodowych graczy – fachowców z branży medialnej. Skończy się sezon talent show, przyjdą następni, a Ci co do tej pory byli rokujący nadzieję na przyszłą karierę zostaną prędko zapomniani.

Jakim sposobem efektywnie prowadzić swoją działalność gospodarczą?

Jeżeli posiadasz własną firmę, powiedzmy restaurację z włoskim jedzeniem, powinieneś pamiętać, iż wśród przedsiębiorców panuje ogromna konkurencja. Czyli aby móc utrzymać się na polskim rynku, należy się starać. To oczywiście normalne, w końcu w każdym kraju tak jest. Co zatem można robić, jeśli pragniemy zwiększyć własne zarobki? Na pewno czymś bardzo istotnym jest to, aby po prostu skorzystać z usług takich firm, które trudnią się wywiadem gospodarczym. W końcu niestety niektórzy przedsiębiorcy nie są raczej uczciwymi ludźmi.

Latest posts

Czym zajmuje się komornik?

Praca komornika jest bez wątpienia wyjątkowo ciężkim zajęciem. Na ogół ludzie czują do ludzi pracujących w tym zawodzie nie tylko niechęć, ale także wręcz nienawiść. Pierwszą przyczyną takich emocji jest naturalnie zakres jego działań. Zawód komornika jest również zajęciem niezwykle niebezpiecznym i wymagającym poświęcenia. Do typowych działań komornika należy zaliczyć ściąganie długów. Proces ten ma sporo etapów. Po pierwsze windykacja należności opiera się na wejściu na konto bankowe. Zajmuje się zwykle dużą część dochodów dłużnika, jednak nie wszystko, aby nie zabierać wszystkich środków na życie. Czasami jednak ma miejsce taka sytuacja, kiedy dłużnik nie pracuje i nie jest możliwym tego rodzaju działanie.

Obecnie powinniśmy inwestować we własny rozwój

Aktualnie łatwo rozpłynąć się w oceanie nijakości. Ciężko jest się wyróżnić. Ci, co nawet pragną to osiągnąć zderzają się ze ścianą. Zgłaszają się do różnorodnych reality show czy talent show i odkrywają się przed całą Polską. Decydują się na to, gdyż pragną być znani i coś osiągnąć, to w porządku, nie ma co tego negować, co z tego, gdy są tylko kukiełkami w rękach zawodowych graczy – fachowców z branży medialnej. Skończy się sezon talent show, przyjdą następni, a Ci co do tej pory byli rokujący nadzieję na przyszłą karierę zostaną prędko zapomniani.

Czy istnieje możliwość, że e-booki wyprą papierowe książki ale przy tym podwyższą skalę czytelnictwa?

E-book czyli elektroniczna książka jest obecnie najlepiej sprzedającym się artykułem na zachodzie. Pomału wypiera on klasyczne, papierowe książki ponieważ niektóre tytuły wydawane są wyłącznie w postaci e-booków szczególnie w takich dziedzinach jak informatyka. E-booki pojawiły się wiele lat temu w postaci manuali dołączanych do różnych programów komputerowych. Wraz z rozpowszechnieniem internetu, powstaniem DotComów czyli firm prowadzących swą działalność gospodarczą tylko w internecie i zapotrzebowaniu na informację, ebooki stały się bardzo popularne. Doprowadziło do tego dużo zalet tej formy książki do których główną jest mały koszt produkcji.

Idealna recepta na jesienną chandrę

Stajemy się społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Niepokojące to stwierdzenie, z racji iż człowiek wychowany jedynie przez „szklany ekran” funkcjonuje zupełnie inaczej, niż niż osoba, która czyta książki. Z jakiej przyczyny? Otóż czytanie bardzo pozytywnie wpływa na nasz rozwój. Telewizja stopuje niezależne myślenie. Wszystko mamy zaserwowane na tacy: scenerię, mimikę. Czytając, to my tworzymy film. Nasz film, przy którego powstawaniu możemy wykazać się fantazja i kreatywnością. Samodzielnie obsadzamy role i planujemy tło. Każdy szczegół wygląda tak, jak zechcemy.